Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chicano rap
W sumie to chicano rap to tylko taki umowny podział. Wielu latynoskich artystów robi np. g-funk (trochę Lil Rob, czy Mr. Capone-E) albo nowojorski rap (Big Pun, Termanology), ale w tym temacie chciałem tak zebrać tych raperów.

Których latynoskich raperów lubicie najbardziej? U mnie zdecydowanie czołówka to Lil Rob, Mr. Capone-E, Big Pun, Mr. Criminal, chociaż przyznam, że nie zagłębiałem się jeszcze szczególnie w chicano rap (chociaż mam zamiar).

Kogo polecacie sprawdzić?
Odpowiedz
chcicanosy dobrze dają, osobiscie najbardziej lubie sluchac choc nie za czesto Kid Frosta, Mr Capone-e i SPM
Beatin up on your ear drums with some of that G Funk
Some of that gangsta funk
Some of that ghetto funk
Call it what you want, just don't forget the G
Odpowiedz
Kid Frost to mój ulubiony chicano raper. Big Pun, Mr. Criminal, Brownside, Immortal Technique i wielu innych.
Odpowiedz
U mnie zdecydowanie Frost, Conejo i ziomy z Brownside. Oprócz nich polecam Hi-C, Low G, The Psycho Realm, Mr Criminal, Lil Menace, Royal T.
Odpowiedz
Ja sie osobiście nie jaram zbytnio Chicano ale Kilka płytek mam, Płyty z tego roku które sprawdzałem Lil G - Hood Money Mixape (bardzo dobry mixtape polecam) Suga Free - Hi-Power Pimpin-[2009] (Zajebista Sprawa też polecam jak ktoś jeszcze nie słyszał) Conejo - Los Angeles Times [2009] tez spoko, jeżeli chodzi o starsze albumy to też kilka by sie znalazło które uważam za bardzo dobre np Nino Brown - Chevrolet Boogie ,wszystko co wyszło od Mr. Capone-E jest wyjebane , Charlie Row Campo - Danger Zone kolesi z MS13 Big Grin zapomniałem jeszcze wspomnieć o albumie który zrobił na mnie duże wrażenie BARDZO DOBRA PŁYTA
Juan Gambino - Boss Thug
POLECAM!! [Obrazek: f4fop.jpg]

A jeżeli chodzi o mojego Ulubionego Rapero to jest nim Mr Capone
[Obrazek: homeoldpic.jpg]
Odpowiedz
O dzięki Method sprawdzę sobie to co podałeś, najpierw tego Juana Gambino.
Odpowiedz
wiesz gdzie szukac hahaha 55 wszystko ma po 5 gwiazdek znajdziesz szybko

Kawałek ''Keep It Gangsta'' dobry w huj Chyba najlepszy z całego albumu jak dla mnie

Sprawdźcie ten kawałek---->HIPOWER KILLA BY JUAN GAMBINO
[Obrazek: homeoldpic.jpg]
Odpowiedz
Moi ulubieni latynosi to Big Pun, Immortal Technique, Kid frost i skład Cypress Hill Smile
Odpowiedz
U mnie żądzą Kid Forst i Big Pun
Odpowiedz
U mnie Immortal Big Pun Mr Capone Kid Forst i paru innych
Odpowiedz