Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Central Coast Clique
Central Coast Clique (aka Triple C) to duet dwóch kalifornijskich raperów chicano o ksywach DJ Dominator i Rebel. Ponadto na ich albumach często gościnnie udzielali się Sara S i T-Dre. Lista albumów, o których wiem:

1999: Triple C (Central Coast Clique) - Here Comes The Triple C
1999: Triple C (Central Coast Clique) - Presents Underworld 805 Family (kompilacja z innymi artystami)
2000: Triple C (Central Coast Clique) - Tha Mastapiece
2002: Triple C (Central Coast Clique) - Unutha Way
2007: 805 Brown Nation - Underground For Life 2 (kompilacja z innymi artystami)

Jeden z moich ulubionych składów do słuchania na chilling. Umieją trzymać luźny klimat i mają na swoich albumach świetne wyluzowane produkcje oraz bardzo fajne śpiewane refreny. Polecam sobie przesłuchać podane przeze mnie albumy. Jak dla mnie każdy fan luźnego g-funku powinien to koniecznie sprawdzić.

Odpowiedz
Co to dużo pisać świetne kawałki na czill. W kawałku " Our Dediaction " świetny refren , podobnie jak w " The Westside "
aczkolwiek zwrotki pasują do tego bitu przeciętnie , w numerze " True " kojarzę sampel z jakiegoś popularnego kawałka którego nazwy nie pamiętam , wiem tylko , że refren szedł " para papa " ale jako że lubię ten kawałek jest to moim zdaniem strzał w dziesiątkę . W tracku " This One's For You " świetne uderzenie , bit bardzo mi się podoba .
W " Lowriding " fajnie przyśpieszyli tempo , z kolei w " Do You Wanna Get High " niezły czill w refrenie . Podsumowując z pewnością zapoznam się z ich całymi albumami .
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
(02-01-2012, 22:17:48)Ice Cube napisał(a):  w numerze " True " kojarzę sampel z jakiegoś popularnego kawałka którego nazwy nie pamiętam , wiem tylko , że refren szedł " para papa " ale jako że lubię ten kawałek jest to moim zdaniem strzał w dziesiątkę

Odpowiedz
Obczaiłem, że Central Coast Clique wydali jeszcze jeden album-kompilację z innymi artystami -805 Brown Nation - Underground For Life 2.

[Obrazek: 32952997.jpg]

Album ma kilka naprawdę mocnych tracków. Przykładowo:

Paru fajnych tracków na YouTube nie ma, więc polecam obczaić całą kompilację samemu.
Odpowiedz
Dzięki za ten temat =)
[Obrazek: tumblr_m5zpo1Zg4k1r7ej8go1_250.gif]
Odpowiedz
Obczajcie jaki odkryłem MISTRZOWSKI track Dominatora (jeden z członków Triple C):

MIAZGAAAAAAA.

A tutaj sprawdźcie jak Dominator nieźle umie śpiewać:

Odpowiedz
Dominator na propsie, "Throwback sundays" miazga, teraz będę to męczył bo mi się wkręciło :>
[Obrazek: tumblr_m5zpo1Zg4k1r7ej8go1_250.gif]
Odpowiedz