Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Celly Cel
Tutaj artykuł o nim, autorstwa mojego z poprawkami Marcina:

http://www.g-funk.eu/celly-cel/

Co sądzicie o Celly'm Celu?

Ja bardzo go lubię, zdecydowanie czołówka moich ulubionych raperów, ma bardzo charakterystyczne flow, czasami można pomylić Cela z E-40 ze względu na podobne kawałki. Z płyt trudno wybrać te najlepsze, bo każda ma coś w sobie, ale mimo wszystko najbardziej jarałem się dwoma pierwszymi - klasyki.

Kto go nie zna, zdecydowanie polecam.
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz

Te trzy tracki powinien znać każdy szanujący się fan West Coastu, hehe.
Odpowiedz
Dla mnie jeden z najlepszych raperów G Funkowych, charakterystyczne flow i głos, taki podobny do Brotha Lynch'a. Dla mnie czołówka West Coast
Odpowiedz
Tylko Da Siccmade go przesluchał oprócz nas? Wypowiadajcie się.
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
Bez rewelacji.
[Obrazek: 25342121676169146086.png]
Odpowiedz
Nie znasz się Tongue
Odpowiedz
Jest kozak nie znam jego całej dyskografii ale kilka kawałeczków z tego co kojarzę to kozackie znam rapera , dobry artykuł , z jego płyt słyszałem max 2 ale obczaję sobie jakoś na czasie pozostałe PEACE
[Obrazek: homeoldpic.jpg]
Odpowiedz
Jak dla mnie kozak, dopiero niedawno go 'odkryłem' ~~
Dobra, luźna nawijka, mistrzowsko się słucha jego płytek w takie gorące dni jak dzisiaj ;]
Odpowiedz
jakoś do tej pory nie miałem okazji się z nim zapoznać. Przesłuchałem te 3 kawałki, które podał Marcin i jeszcze posprawdzałem pare innych i musze przyznać, że naprawdę to niezły g-funkowy shit. Zdecydowanie najlepszy kawałek jak dla mnie to Hot Sunny Day.
don't push me nigga, cuz I'm close to the edge
and I'll jump of with a rope that's wrapped around your head
Odpowiedz
Ja Celly'ego odkryłem kiedy przeczytałem na poznaj-tupaca.prv.pl, że pac jarał się "Bailin Thru My Hood" Celly'ego.
Co do "It's Goin Down" to wole remix (chyba) funkfather'a na tym samym samplu ale bardziej dope.
Według mnie to dobry raper, stylem przypominający E-40, ale w końcu to E go odkrył ;]

8/10
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości