Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buty do kosza
Pw mile widziane. Można jakiś również temat skrobnąć ogólnie o tej tematyce, by ułatwić komunikację. : D
[Obrazek: Above+the+Law+_sv.jpg]
Bo nie ma nic gorszego niż za syna wstyd...Angel
Odpowiedz
prosze http://forum.g-funk.eu/Thread-NBA-Koszykowka
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
(21-03-2012, 21:04:54)j5-E napisał(a):  prosze http://forum.g-funk.eu/Thread-NBA-Koszykowka

Nie zwróciłem uwagę, że takowy już mniej-więcej istnieje. Dziękóweczka ;d
Odpowiedz
Czas na mini reckę tych bucików od Chrisa Paul'a. Za wiele czasu nie mam, ale coś skrobnąć mogę.

Naprawdę bardzo gorąco polecam ludziom, którzy głównie królują na pozycji rozgrywającego, wszelakim handlerom, "niewysokim" osobom. Mógłbym ten produkt wyrazić prostym tekstem "Cena = Jakość", ale teraz trochę szczegółów.

Wraz z założeniem obuwia odczuwamy niesamowitą lekkość chodzenia (nie spodziewałem się tak małej masy : O ), jak również i wygodę. ( ciekawe czy ma to związek z "Podulonem" (system amortyzujący : D ) ). Jeżeli już mówimy o butach dla takiego gracza jakim jest Cp3 to przyczepność mamy zagwarantowaną jak i na sali gimnastycznej i na boisku asfaltowym. Wykonanie prostego cross'a nie będzie dla nikogo problemem (chyba, że ktoś dopiero zaczyna przygodę z basketem to trochę potańczy na własnych nogach : ) ). Dodam jeszcze coś może o wykonaniu. Widać, że skubańce przy tym modelu się postarali Big Grin. Szwy są bardzo dobre, materiał również. Technologicznie na pewno odstają trochę od modeli, które zostały i zostaną wydane w tym roku, ale kto o zdrowych zmysłach na to patrzy?! Rada dla osób, które widzą tylko w butach "machinę do wyższego skakania". Chcesz wyżej skakać? To na siłownie zapierdaczaj, dużo graj i sporo biegaj. Efekty przyjdą same.

W sumie to tyle.
Podsumowując, Jordany jak to we większości przypadków wypadają dobrze, ten model również od nich nie odstaje. Cytując początek mojej wypowiedzi "Cena = Jakość". (mógłbym zaryzykować stwierdzeniem, że jest to jeden z lepszych modeli )
Odpowiedz
Super, dzięki Kudłaty ! Zastanowię się nad kupnem Smile
[Obrazek: Machiavelli-hourglass-quote.jpg]
Odpowiedz
Nie ma sprawy.
Odpowiedz
ja tam do kosza preferuje buty za kostke . wysokie , lekkie i przewiewne . Nie musza być nike,jordany itp . Przewaznie są wytrzymałe . Jesli gracie na boisku kauczukowym nie polecam koloru białego ...
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz
Miał ktoś styczność z butami AND1? Potrzebuję tanich butów do kosza, a w interesującym mnie przedziale cenowym jest sporo właśnie AND1.
np. te http://allegro.pl/and1-cre8tor-mbbs-r-44-5-e-sportowe-gratis-nike-i2576633778.html

Będą na hale, na beton, na orlik czyli uniwersalne. Jak ktoś ogarnia temat to byłbym wdzięczny za jakieś rady/propozycje. Nie chciał bym dać więcej niż 150zł.
[Obrazek: Dunk-590x3081.jpg]
Odpowiedz
Za 150zł można spokojnie wyrwać buty z lepszej firmy z licytacji na Allegro. And1ów nie polecam z całego serca, totalny badziew. Jeszcze użytkowane tylko na hali może wytrzymają tyle o ile ale beton je pochłonie w moment. Nie polecam z własnego doświadczenia.

edit@

Teraz sprawdziłem te buty których link wstawiłeś bo postawiłeś po nim kropke i nie odnajdywało strony. Jak możesz to to popraw.

I utwierdziłem się w tym co pisałem wcześniej. And1'y to totalny szajs, te buty nie wytrzymałyby ci nawet miesiąca na betonie. Kupując buty weź przede wszystkim pod uwagę, żeby były zrobione ze skóry naturalnej a nie z jakiegoś syntetycznego materiału jak w przypadku tych And1ów. Spójrz na podeszwę, jest tylko podklejona to też długo nie wytrzyma, po prostu się rozklei. Zwóć uwagę, żeby podeszwa z przodu była przyszyta.
[Obrazek: iq8x_3c6_u8ubh.png]
Odpowiedz
http://allegro.pl/model-wiosna-2012-nike-air-jordan-2012-r-43-i2601706483.html

Wiem, wiem, cena miażdży, ale szukaj na licytacjach, ogółem, nie wyobrażam sobie, żeby ktoś negatywnie je ocenił, zaajebiście lekkie, system amortyzujący sprawdza się kozacko + niebieska wkładka jeśli chodzi o osiedlówki, podobno do "halowej" gry gwiazdy i ludzie polecają seledynową, nie wiem co ma wkładka do szybkości, ale podobno jest różnica. Szybko ich nie rozwalisz, cena jest trochę dobijająca, ale warto zainwestować. Szukaj na licytacjach, myślę za jakieś 3 stówki dałbyś radę Smile
So many misconceptions
-----
So many evil deceptions
-----
I've come to give direction
-----
For I am the lifesaver
...

Odpowiedz