Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Born Juices
(28-06-2016, 16:27:01)Lukki napisał(a):  
(27-06-2016, 20:09:35)goly napisał(a):  No sorry chłopaki,ale akurat BJ byli słabi nawet jak wydawali swoją płytę. Westem jarałem się od dawna i nawet to że był to jeden z nie licznych PL składów grający west, to nikt nim się nie jarał.
BJ czy Slums Attack na początku swego istnienia nie brani byli poważnie jako jakiś konkretny rap, bo w porównaniu do takich składów jak Wzgórze czy Molesta to oni z tym swoim gangsta wypadali śmiesznie.Oni prezentowali poziom jak Nagły Atak Spawacza Big Grin.
A ten nowy track straszny, jak to pisał Dah-Ridah w 2016 tekst typu trala-la-la Big Grin

I tutaj przykład kulturalnej rozmowy. Masz odmienne zdanie ale nie wyzywasz ludzi, którzy ten skład polubili od tempaków itp.
Dlatego więc szanuję twoją opinię, rozmowa ma polegać właśnie na tym żeby wskazywać za i przeciw, i dlaczego tak się uważa. Co niektórzy tutaj nie widzą tej różnicy w sposobie prowadzenia rozmowy.

ooo to ciekawe pokaz mi gdzie w moim orginalnym poscie bylem nie kultularny?
i nawet moj drugi post na probe twojego nie smiesznego zartu nie byl zadnym osobistym atakiem, ale skoro zrobiles z tego szopke to sie poprostu dostosowalem do twojego poziomu

wiec sowje uwagi moze odnies sam do siebie Smile
Odpowiedz
(03-07-2016, 01:32:05)HAter From SD napisał(a):  ooo to ciekawe pokaz mi gdzie w moim orginalnym poscie bylem nie kultularny?
i nawet moj drugi post na probe twojego nie smiesznego zartu nie byl zadnym osobistym atakiem, ale skoro zrobiles z tego szopke to sie poprostu dostosowalem do twojego poziomu

Rolleyes  Daj sobie gościu już na wstrzymanie z tym twoim odnawianiem kłótni po kilku dniach od nowa.
Jak nie tu to na Shoutboxie, ty naprawdę jesteś socjopata, to widać ewidentnie. Siedzisz tam w tej smutnej i deszczowej Szkocji, wiem że pogoda taka źle działa ci na psyche i nie wiesz co ze sobą robić, to włazisz tu na forum prowokować ludzi, którzy mają odmienne zdanie niż ty. Goły pokazał ci  jak się rozmawia na forum, ucz się.

I słabą masz pamięć:

Cytat:HAter From SDty naprwade jestes tepy - tak bede jechal do jakies zadupia i mowil im ze sa slabi hahah ty masz ladnie naryte w bani
[Obrazek: tumblr_n13si3gKpL1szbfero1_400.gif]
Odpowiedz
(03-07-2016, 16:46:53)Lukki napisał(a):  
(03-07-2016, 01:32:05)HAter From SD napisał(a):  ooo to ciekawe pokaz mi gdzie w moim orginalnym poscie bylem nie kultularny?

Rolleyes  Daj sobie gościu już na wstrzymanie z tym twoim odnawianiem kłótni po kilku dniach od nowa.
Jak nie tu to na Shoutboxie, ty naprawdę jesteś socjopata, to widać ewidentnie. Siedzisz tam w tej smutnej i deszczowej Szkocji, wiem że pogoda taka źle działa ci na psyche i nie wiesz co ze sobą robić, to włazisz tu na forum prowokować ludzi, którzy mają odmienne zdanie niż ty. Goły pokazał ci  jak się rozmawia na forum, ucz się.

I słabą masz pamięć:

Cytat:HAter From SDty naprwade jestes tepy - tak bede jechal do jakies zadupia i mowil im ze sa slabi hahah ty masz ladnie naryte w bani

hahah to jest moja orginalana odpwoiedz? chyba tobie pamiec siada to bylo juz jak zaczoles robic szopke i probowales mi jechac, wiec tak ty umiesz prowadzic kulturalna rozmowe. i a jak masz problemy rowniez z poruszaniem na necie to ci zacytuje moj orginalny post:

Cytat:hahah Born Juices klasyk hahaha

ja pamietam te czasy i i jakos sobie nie przypominam zeby ktokolwiek uwazal ich album wtedy za dobry.
a porwnywanie tych popluczyn to SCC to jest dopiero zart

wiec tak jak pisalem kilka razy, zanim napiszesz cos glupiego zastanow sie dwa razy
a co do Szkocji - jakim trzeba byc debilem zeby mieszkac kilkanascie lat w miejscu w ktorym sie nie lubi  Rolleyes
Odpowiedz
(04-07-2016, 10:23:09)HAter From SD napisał(a):  wiec tak jak pisalem kilka razy, zanim napiszesz cos glupiego zastanow sie dwa razy
a co do Szkocji - jakim trzeba byc debilem zeby mieszkac kilkanascie lat w miejscu w ktorym sie nie lubi  Rolleyes

Tak u ciebie typku jak ktoś coś lubi albo ma odmienne zdanie, to już pisze głupio bo to nie współgra z twoim widzimisię.

I drugie zdanie z twojej zacytowanej teraz wypowiedzi ponownie pokazuje twoją wysoką kulturę i dobór słów.
Hahaha co mnie obchodzi to czy tobie w Polsce się podobało czy nie. Leje na to ciepłym moczem. Kultura hh w Polsce dobrze się ma bez ciebie. A za granicami Kraju to sobie możesz kozaczyć jak typowa pussy.

Powiedziałem ci wcześniej, że nie miałeś jaj powiedzieć Born Juices w tamtych latach, że są słabi ani prosto w oczy ani w tym swoim Cogito pewnie. Jaja to miał Tymon, który potem został pojechany przez WYP3, ale też dał wokalną odpowiedź.

I teksty powiem komuś co myślę jak do mnie przyjedzie są po prostu żałosne, zajeżdżają typowym szkolnym frajerstwem.
Nie mam zamiaru co parę dni odpisywać na żałosne pseudo argumenty typka który uważa wszystkich innych za debili tylko nie siebie samego, największego na tym forum.
Odpowiedz
ty naprawde jestes debilem

czyli tak ty mozesz wyrazic opinie a inne osoby nie? wyrazilem swoja opinie na temat poplyczyn jakimi byli BJ a ty odpisales szczeniackim tekstem

wiec kto tu sie zachowuje jak dziecko?

na pisze ci to jeszcz raz ty tepa parowo - jezeli cos mnie nie interesuje to nie posweicam temu czasu a czyms takim byloby szukanie na jakims zadupui BJ i mowienie im ze sa slabi prosto w oczy czy to pisac - cos takiego robia debile. przeslucham ich plyte - byla slaba i tyle. Jak zaczynalismy tworzyc zina to o takich BJ nikt juz nie pamietal.

a ze Szkocja oczywiscie znowu nie zrozumiales (widze tu pewien schemat, pewnie rodzice ci kupowali oceny w szkole) - mieszkam w Szkocji bo mi sie tu podoba, a pogoda tu jest spoko - skumal teraz?
Odpowiedz
(04-07-2016, 19:11:08)HAter From SD napisał(a):  ty naprawde jestes debilem

czyli tak ty mozesz wyrazic opinie a inne osoby nie? wyrazilem swoja opinie na temat poplyczyn jakimi byli BJ a ty odpisales szczeniackim tekstem

wiec kto tu sie zachowuje jak dziecko?

na pisze ci to jeszcz raz ty tepa parowo - jezeli cos mnie nie interesuje to nie posweicam temu czasu a czyms takim byloby szukanie na jakims zadupui BJ i mowienie im ze sa slabi prosto w oczy czy to pisac - cos takiego robia debile. przeslucham ich plyte -  byla slaba i tyle. Jak zaczynalismy tworzyc zina to o takich BJ nikt juz nie pamietal.

a ze Szkocja oczywiscie znowu nie zrozumiales (widze tu pewien schemat, pewnie rodzice ci kupowali oceny w szkole) - mieszkam w Szkocji bo mi sie tu podoba, a pogoda tu jest spoko - skumal teraz?

Skoro BJ cię nie interesuje to po cholerę dalej piszesz w tym temacie ?

I dalej pokazujesz swoje prostactwo, a próby wyzwisk na mnie daruj sobie, bo w 4 oczy na solo to bym ci wyjaśnił co robię z takim jak ty.
Nikt ci kołku nie zabrania wyrażać swojej opini, to z reguły ty zawsze tutaj szydziłeś z innych jak mieli inne zdanie niż ty i oto chodzi. Powtarzam po raz enty wystarczy sprawdzić historię twoich rozmówek z tego forum dawniej, także nie cwaniakuj za bardzo.

Jaki schemat tu widzisz ? Pisz od razu co masz na myśli, żeby nie trzeba było cię ciągnąć za każdym razem za język.
Tak rodzice kupowali mi oceny, haha większych bredni od ciebie nie mogłem przeczytać. Ty masz widać ogromne problemy ze swoją banią i samym sobą. Chyba już wiem czemu uciekłeś z Kraju.

Jesteś jednostka aspołeczna i dlatego, może dręczyłeś zwierzęta w dzieciństwie, dziewczyna cię rzuciła, rodzice cię nie kochali itd.
Kariera recenzenta się nie udała i stwierdziłeś że Polska nie fajna i won do Szkocji.

Jak ch*j pogoda w Szkocji zajebista jak w LA przez cały rok. Kogo ty chcesz oszukać takimi bzdurami, tam jest jeszcze zimniej, wietrzniej niż w takiej Angli a wiem to od znajomych.

Także daj już sobie Panie Hejterze z San Diego na wstrzymanie. Tak jak mówię leje na Ciebie ciepłym moczem, znawco HH, nie to za szerokie pojęcie wobec ciebie, znawca Rapów tylko i niczego więcej o HH.
Także od razu widzę ograniczenie umysłowe.
Wypłacz się na ramieniu Druha Sławka jak odwiedzisz Polskę.

I nie pisz więcej w tym temacie skoro już wiemy że BJ cię nie interesuje. Będą pisać ci których ten skład interesuje i mają do tego prawo.
Odpowiedz
O chuj. "Powrót ekip co zdychają z głodu..."

[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Malik jaki szkieletor, jak z Oświęcimia. Ach te jebane rządy post komunistów w Polsce zrobiły z ludzi dziadów.  Bolek od stu milionów gwarantował poprawę.
Odpowiedz
Zawsze miał pociąg do używek, więc lata takiego stylu życia i efekty nikogo nie powinny dziwić. Dorabianie teorii nie ma sensu.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
(17-07-2016, 15:51:56)StayTrue napisał(a):  Zawsze miał pociąg do używek, więc lata takiego stylu życia i efekty nikogo nie powinny dziwić. Dorabianie teorii nie ma sensu.

No tak, już jego kumple z zespołu lepiej wyglądają niż On. Mleko to prawie wygląda tak samo jak w 97.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości