Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Born Juices
(18-06-2016, 09:51:05)HAter From SD napisał(a):  ^^^^^^^^^^
ty naprawde masz jakis problem z czytaniem i rozumieniem tekstu
powiedziec im co i gdzie  -  moze na polskim forum internetowym w 1997 - to jest sarkazm, napisze ci bo wiem ze tego nie lapiesz
Kozak promowal duzo roznych rzeczy, i to ze byl z Poznania nie znaczy ze bede sie spuszczal na wszytko to co on wydal
Playa byl zinem o rapie, ale wiadomo gimby nie znaja
napisze ci to jeszcze raz i moze w koncy zrouzmiesz nie mieszkam w Polsce od ponad 11 lat nie uzywam polskiego na codzien bo nie mam takiej potrzeby i jest to forum o rapie i nie bede sie przejmowal jakimis literowkami

No jak to co im powiedzieć ? Żeby byli słabi, właśnie wtedy skoro ich już wtedy słyszałeś, a prawda jest taka że było dużo słabszych składów od nich także twoje zdanie to tylko twoja prywatna opinia i kilku pojedynczych osób nie przekładająca się na całą Polskę.
Pan Kozak po to wydawała składanki Zakazane Piosenki jak sam mówił żeby słuchacze sami decydowali które składy są dobre a które nie, dlatego niektórzy nagrali tylko pojedyncze numery i nic więcej potem a inni całą kasetę, jak NAS, Slums Attack i właśnie Born Juices.

To twoje pisemko: http://allegro.pl/magazyn-playa-hip-hop-zin-cd-nr-7-wwo-kaliber-44-i5098407242.html ?
Chyba mało popularne i słabe bo Klan i Ślizg znałem a tego nie. Chyba że dostępne było tylko w skate shopach w pyrlandii to ok. Nie dziwię się czemu nie funkcjonuje, z taką pisownią jak twoja nie wytrzymało za długo.

Cieszę się że wreszcie się przyznałeś skąd jesteś bo jakoś wcześniej o tym nie wspominałeś to skąd ta uwaga ?
Tak to forum o rapie jakby raperzy tak pisali swoje teksty jak ty zdania to połowa z nich uchodziła by za dyslektyków i analfabetów w swoich fachu Big Grin
To może powinieneś pisać na forach tam gdzie przebywasz w Świecie, skoro z Polską nie masz już nic wspólnego panie hejter z San Diego (co za głęboko myślicielska ksywa).
[Obrazek: all-seeing-eye-movie-posters.jpg]
Odpowiedz
Coś tam pamiętam z tego magazynu Playa, choć tych numerów zbyt wiele nie wyszło. Na 100% mieli pojęcie o Zachodnim Wybrzeżu w porównaniu do np. typów z Klanu, którzy potrafili w recenzji zjebać "Can You Feel Me" Dru Downa i dać chyba 1 czy 1,5 za ten album Big Grin Był tam jeden koleżka co fajnie pisał. Ogólnie to ten magazyn miał potencjał. Co do tych BJ jeszcze. Dla mnie i dla wielu innych był to skład pokroju Da Blaze. Dobrze, że jedni i drudzy nic więcej już nie wypuścili.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
ty naprwade jestes tepy - tak bede jechal do jakies zadupia i mowil im ze sa slabi hahah ty masz ladnie naryte w bani

tak jak pialem Playa byla dla ludzi ktorzy sie intersowali rapem a nie mieli krotka zajawke na hip hop. zdajesz sobie sprawe ze w kazdej szanujacej gazecie czy zinie jest edytor ktory sprawdze teksty i robi korekte.
to byl zin i byl w pelni niezalezny i pisalismy to co checilsimy a nie to co  sponsorzy kazali jak w takim szmatlawcu jak Slizg,a Klan to byl dobry na pocztku a pozniej sie zrobil kupa gowna. Zin pozniej mial dystrybucje na cala Polske ale ty pewnie wtedy sluchales Fasolek jeszce, wiec skad mozesz wiedziec.
tylko ci napisze ze osoba ktora edtyowala teksty, byla ostanio w TVN jako komentator w zwaizku z wyborami w Stanach - Agata Popeda - wiec znim napiszesz nastepny debilizm sprawdz wszytkie informacje a moje recenzje byly cytowane u Druha Slawka, wiec tak byl to slaby zin

Cytat:Tak to forum o rapie jakby raperzy tak pisali swoje teksty jak ty zdania to połowa z nich uchodziła by za dyslektyków i analfabetów w swoich fachu

i tu wygrywasz za najbardziej idiotyczny tekst roku - i ty niby sluchasz rapu hahahaah
a skad jestem to wiekszosc tego forum wie bo o tym pisalem
moja ksywka - kolejny dowod na to ze nie potrafisz odczytac ani ironii ani sarkazmu, no ale coz tego nie ucza w szkolach

idz wiec poczytaj o swoich aluminatach, bo ja bede pisal gdzie bede chcial i jak bede chcial Big Grin, bo jak myslisz ze jak bedziesz sie przypierdalal do mojej pisowni to sie tym przejme hahah
Odpowiedz
(18-06-2016, 14:22:13)StayTrue napisał(a):  Coś tam pamiętam z tego magazynu Playa, choć tych numerów zbyt wiele nie wyszło. Na 100% mieli pojęcie o Zachodnim Wybrzeżu w porównaniu do np. typów z Klanu, którzy potrafili w recenzji zjebać "Can You Feel Me" Dru Downa i dać chyba 1 czy 1,5 za ten album Big Grin Był tam jeden koleżka co fajnie pisał. Ogólnie to ten magazyn miał potencjał. Co do tych BJ jeszcze. Dla mnie i dla wielu innych był to skład pokroju Da Blaze. Dobrze, że jedni i drudzy nic więcej już nie wypuścili.

pwenie masz na mysli Wall'a bo ja glownie to pisalem recenzje no chyba ze mowisz o Sauronie Smile
Odpowiedz
Sauron, Sauron. Bo o recenzje mi chodziło Smile
Odpowiedz
(18-06-2016, 14:35:56)HAter From SD napisał(a):  ty naprwade jestes tepy - tak bede jechal do jakies zadupia i mowil im ze sa slabi hahah ty masz ladnie naryte w bani

tak jak pialem Playa byla dla ludzi ktorzy sie intersowali rapem a nie mieli krotka zajawke na hip hop. zdajesz sobie sprawe ze w kazdej szanujacej gazecie czy zinie jest edytor ktory sprawdze teksty i robi korekte.
to byl zin i byl w pelni niezalezny i pisalismy to co checilsimy a nie to co  sponsorzy kazali jak w takim szmatlawcu jak Slizg,a Klan to byl dobry na pocztku a pozniej sie zrobil kupa gowna. Zin pozniej mial dystrybucje na cala Polske ale ty pewnie wtedy sluchales Fasolek jeszce, wiec skad mozesz wiedziec.
tylko ci napisze ze osoba ktora edtyowala teksty, byla ostanio w TVN jako komentator w zwaizku z wyborami w Stanach - Agata Popeda - wiec znim napiszesz nastepny debilizm sprawdz wszytkie informacje a moje recenzje byly cytowane u Druha Slawka, wiec tak byl to slaby zin

Cytat:Tak to forum o rapie jakby raperzy tak pisali swoje teksty jak ty zdania to połowa z nich uchodziła by za dyslektyków i analfabetów w swoich fachu

i tu wygrywasz za najbardziej idiotyczny tekst roku - i ty niby sluchasz rapu hahahaah
a skad jestem to wiekszosc tego forum wie bo o tym pisalem
moja ksywka - kolejny dowod na to ze nie potrafisz odczytac ani ironii ani sarkazmu, no ale coz tego nie ucza w szkolach

idz wiec poczytaj o swoich aluminatach, bo ja bede pisal gdzie bede chcial i jak bede chcial Big Grin, bo jak myslisz ze jak bedziesz sie przypierdalal do mojej pisowni to sie tym przejme hahah

Haha i ty jesteś typek co ma ponad 30 lat i sam zachowuje się jak dzieciak z gimnazjum bo ktoś ma inne zdanie niż On. I od razu dupa ci się spina. Żałosny jesteś.

Piotrków Trybunalski to nie żadne zadupie tylko normalne miasto, gdzie hip hop kultura już była w 80tych latach za komuny, pierwsze zawody break dance w Polsce właśnie tam były i goście z Born Juices od tego zaczynali właśnie swoją przygodę, kiedy ty w tym czasie wielki recenzent analfabeta ssał cycka mamci.
No widać jacy byliście niezależni że tak jak Stay True powiedział za dużo nie wyszło numerów tej waszej gazetki. U mnie w rodzinnym mieście to raczej nie słyszałem żeby chociaż jedna osoba miała chcośby jeden numer tej mega podziemnej niezależnej prasówki. To chyba tylko w pyrlandi po piwnicach rozprowadzaliście.

To ta twoja Pani od ortografii ? : http://www.krytykapolityczna.pl/autor/agata-popeda?page=7

No właśnie widzę że pracuje dla krytyki politycznej czyli dla Pana Sierakowskiego, któremu marzy się ściąganie Narodu Wybranego z powrotem do Polski.
To już widzę typie z jakich kręgów się wywodzisz tak jak dowaliłeś kiedyś na Shoutboxie że syjonistów w Średniowieczu prześladowali za wiarę.
No teraz już wiem o tobie sporo i nie zdziwiłoby mnie jakby się okazało że jesteś od obrzezańców to by potwierdzało twoją antypolską postawę i kiblowanie za granicami Kraju Smile

Twoje recenzje cytował Druh Sławek ? Ojejku on taki autorytet że ho ho. Dzisiaj go mało kto pamięta, raz co wydał Encyklopedię Polskiego HH i to by było na tyle z jego udzielania się.
To współczuję tej Agacie poprawiać takiego analfabetę jak ty, pewnie sporo roboty miała.

Idź popłacz sobie do podusi, spróbuję skontaktować się z kimś kto ma jakieś archiwa tego twojego najlepszego pisma w Polsce, chętnie poczytam co tam za wypociny wypuszczałeś w eter.

Hehe i jaka próba pokazania swojej wyższości bo mam znajomą w TVN, tutaj to ty jesteś od dzisiaj tekściarz roku z tego forum.
Zresztą jak czytałem archiwalne rozmowy na tym forum gdy mnie jeszcze tutaj nie było to widziałem jak nowi użytkownicy zdążyli się na tobie poznać, typku nie dowartościowany przez życie, nie kochali cię w dzieciństwie i teraz próbujesz wkurwiać ludzi dookoła. Strzel sobie lepiej w łepetynę zrobisz coś dobrego dla Hip Hopu Big Grin
Odpowiedz
widze ze tobie trzeba pisal jak malemu dziecku bo inaczej nie rozumiesz:

malo mnie obchodzi co kto i kiedy robil w zadupiu zwanym Piotrkow jakistam - ale nadal nie skumales o co mi chodzilo i nie chce mi sie tego dalej tlumaczyc bo i tak nie zrozumiesz

hahah to ze kilkanascie lat temu twrzylismy zina znaczy ze mamy takie same poglady hahaha ty na powaznie z tym?
no raczej bo ten zin nie byl popularny na wsiach a 97 roku to jak sluchalme rapu ze stanow a  nie jakis popluczyn z zadupia

[Obrazek: implied-facepalm-implied-facepalm-demoti...858393.jpg]

tak napisz do niej swoje teorie polityczny i zobaczymy Smile i ona nie musiala poprawiac mojej ortografii tylko skaldnie jak wiesz co to jest
pokazac wyzszosc? o kurwa ty naprawde masz jakies kompleksy - przeczytaj co napisalem ooops zapomnialem ze ty nie potrafisz czytac tekstu ze zrozumieniem 
haha ty nawet nie wiesz kto to Druh Slawek haha znowu nie zablysnales 

Na twojej rodzinnej wsi pewnie tylko tak uważali czy skąd tam jesteś [Obrazek: biggrin.gif] 

Ty pewnie lepsze popłuczyny wtedy nagrywałeś [Obrazek: tongue.gif]

jezeli myslisz ze jak taki wioskowy matol jak ty bedzie mi jechal to bede siedzial i sie nie odzywal to sie mylisz
Odpowiedz
(18-06-2016, 21:19:17)HAter From SD napisał(a):  widze ze tobie trzeba pisal jak malemu dziecku bo inaczej nie rozumiesz:

malo mnie obchodzi co kto i kiedy robil w zadupiu zwanym Piotrkow jakistam - ale nadal nie skumales o co mi chodzilo i nie chce mi sie tego dalej tlumaczyc bo i tak nie zrozumiesz

hahah to ze kilkanascie lat temu twrzylismy zina znaczy ze mamy takie same poglady hahaha ty na powaznie z tym?
no raczej bo ten zin nie byl popularny na wsiach a 97 roku to jak sluchalme rapu ze stanow a  nie jakis popluczyn z zadupia

tak napisz do niej swoje teorie polityczny i zobaczymy Smile i ona nie musiala poprawiac mojej ortografii tylko skaldnie jak wiesz co to jest
pokazac wyzszosc? o kurwa ty naprawde masz jakies kompleksy - przeczytaj co napisalem ooops zapomnialem ze ty nie potrafisz czytac tekstu ze zrozumieniem 
haha ty nawet nie wiesz kto to Druh Slawek haha znowu nie zablysnales 

Na twojej rodzinnej wsi pewnie tylko tak uważali czy skąd tam jesteś [Obrazek: biggrin.gif] 

Ty pewnie lepsze popłuczyny wtedy nagrywałeś [Obrazek: tongue.gif]

jezeli myslisz ze jak taki wioskowy matol jak ty bedzie mi jechal to bede siedzial i sie nie odzywal to sie mylisz

Wiem kto to jest Druh Slawek Panie arcy redaktorze Smile
Widzę że trzeba cię zaraportować do Admina za ubliżanie innym na forum i w tej rozmowie to ty zacząłeś
od wyzwisk w moim kierunku.
Hahah ty i twoje ukryte myśli i przekazy, za każdym razem te same argumenty że nie wiem o co chodzi.
No naprawdę nie wiem, takie to trudne bo już napisałem wcześniej, że dla Ciebie Born Juices to słaby skład a dla mnie wcale nie.
I tutaj spinasz się i rzucasz jak dziecko w piaskownicy któremu zabrano grabki i nie obrażaj ćwoku ludzi z mniejszych miast bo Polska to nie tylko Pyrlandia.
Po za tym temat ruszyli jako pierwsi Kielce i właśnie moje okolice  tj. sąsiednie miasto Katowice z Kalibrem na czele, tak tak już wiem też napiszesz, że słabi ale kogo obchodzi opinia takiego podrzędnego byłego recenzencika z gazetki dla dużych miast Smile ?

Poza tym widać trollu, że jesteś bohater zza klawiatury odnośnie ubliżania innym użytkownikom, raperom i składom itd.
Dlatego takiego drobnego leszcza jak ty nikt nie bierze na poważnie i jego pseudo ukrytych mądrości.

I tak wszystko rozumiem z tej twojej głupoty, Born Juices słabi dla ciebie ok ale tylko dla ciebie.
Odpowiedz
(19-06-2016, 10:09:48)Lukki napisał(a):  wszystko rozumiem z tej twojej głupoty, Born Juices słabi dla ciebie ok ale tylko dla ciebie.
Nie kłam. Co najmniej 2 inne osoby też tak myślą jak Hater. Pomijając forum też pewnie wiele osób tak uważa. Tak w ogóle, to jest gdzieś jakaś recenzja ich płyty? Tylko z tamtych lat, a nie współczesnych czasów.

Tak swoją drogą to chyba cud, że ten Malik jeszcze jakoś żyje. Widać to nawet na tym klipie co używki robią z ludźmi.

PS. Piękny temat. Obecnie chyba najlepszy na forum Smile
Odpowiedz
Panie StayTrue wy jesteście pojedyncze jednostki i tyle. Poza tym wcześniej napisałem, że było od cholery w tamtym czasie słabszych zespołów od nich choćby na składankach Zakazane Piosenki, kto był lepszy ten nagrał całą kasetę a kto nie ten odpadł proste. Dzisiaj o Liroyu z perspektywy czasu też można mówić że był słaby, recenzja pewnie była w jakimś Klanie i pewno recenzował Tymon Smektała w 1997 roku a nie jakiś nieznany wcześniej Światu kolo z Playa dla Pyrlandii.

Na Glam Rapie jest artykuł sprzed 3 latach o tej płycie i cytat " Zachęcam każdego do przesłuchania płyty, to legenda polskiego rapu lat 90'tych"
Ale co tam bo Oni nie z Pyrlandii tak jak Rysio Jeżycki to się ich opluwa, zamiast docenić chęci w rozwój początkowy sceny.
Z ciekawości zapytał bym Guru Poznania Pana Richarda czy uważał ich za słabych wtedy jak z nim nagrywali.

A tu link do artykułu:

http://glamrap.pl/wst/14245-born-juices-prosto-z-ulicy-1997-r
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości