Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Born Juices
(25-03-2014, 12:32:36)8-Ball187 napisał(a):  Bo u nas używa się maczety. Big Grin

Born Juices nie potrzebowali, ani broni palnej ani białej Big Grin oni mordowali drapieżnymi tekstami
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Hehe
Też się z tym zgadzam, niektóre kawałki z tamtych lat były zabawne. Te odniesienia do strzelanin, gangsterki dzisiaj po latach brzmią zabawnie. Ale wtedy w tamtych czasach Ja byłem łepkiem, i każdy z moich rówieśników tym się jarał.

Off Top
Kto dla was zapoczątkował w Polsce Rap ?? Pomijając lata 80te, Kazików i innych, którzy nie uważają się za raperów.
Dawniej myślałem, że to Liroy zaczął wszystko, ale w kolejności chronologicznej pierwsi byli przed nim Trials X, najpierw z nielegalem Fekalia z 1991 roku. Na necie jest tylko kilka kawałków z trudno dostępnej kasety demo.
Liroy sprawił, że stało się to popularne.
[Obrazek: all-seeing-eye-movie-posters.jpg]
Odpowiedz
http://forum.g-funk.eu/Thread-Prekursorzy-Polskiego-Rapu Lukki specjalnie dla Ciebie zapraszam pogadamy tutaj o tym Wink
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Spoko Wink
Odpowiedz

Odpowiedz

Odpowiedz
Dobre kawałki z tego Dema a Bitter i Mleko to byli fajni raperzy. Lubiłem ich humor Big Grin
Odpowiedz

Odpowiedz
Kawałek z albumu Dymófka.

Odpowiedz

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości