Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Born Juices
[Obrazek: born_juices_5]

Born Juices - polska grupa hip-hopowa, powstała w 1995 roku w Piotrkowie Trybunalskim pod nazwą White Home Boys Crew. W jej skład weszli Mleko, Bitter, Malik oraz DJ Crazy.

dyskografia :
Dymófka 95 (1995, nielegal)
Prosto z ulicy (1997, R.R.X.)

Uwielbiam tą grupę, nasze polskie gangsta Smile obok wczesnego Slums Attack, uwielbiam płytę "Prosto z Ulicy" no i gościnne utwory u SLU. Zajebiste, zadziorne rymy...
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Tak jak wyżej zostało napisane - polski gangsta rap. Album "Prosto z Ulicy" w całości genialny. Mimo, że ten album powstał w 1997 roku, teksty są wciąż aktualne. Szkoda, że grupa wydała tak mało kawałków.

Odpowiedz
Dla mnie cały rap wychodzący do 2000 roku jest aktualny, ujmę tu typowy polski old school, te same problemy, tylko człowiek bardziej nowoczesny, jak nawinął Peja, 'I nie zmienia się nic, dalej trzeba żyć...'
Odpowiedz
(02-03-2014, 00:28:54)michalsternalski.blogspot.com napisał(a):  Dla mnie cały rap wychodzący do 2000 roku jest aktualny, ujmę tu typowy polski old school, te same problemy, tylko człowiek bardziej nowoczesny, jak nawinął Peja, 'I nie zmienia się nic, dalej trzeba żyć...'

stare dobre i aktualne tekstowo gówno Smile bez żadnych pierdolonych techno bitów zawsze będzie dobre, bo w tych czasach chociaż jakiś polski raper ma dobre teksty to ma do tego spierdolone disco bity
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz

Odpowiedz
ciekawi mnie co po rozpadzie stało się z chłopakami... Mleko coś tam wydawał solowo jakieś disco rapsy gówno o doganianiu jakiegoś psa w czasach komuny.... kupa gówna.... Ciekawe co z Malikiem i Bitterem...
Odpowiedz
"Mleko w 2000 występując już solo, wydał demo "Rymowana śmietana" i w 2002 "Świadoma odmienność". W 2005 nagrał legal "Ogólne tematy", który jest zbiorem rymów od 1994 roku."

Malik i Bitter raczej nic nie działają w tej branży. Niektórzy powiadają, że Malik jest alkoholikiem.
Odpowiedz
Świetna Grupa, również cenię ich za teksty i brzmienia. Pierwsze Polskie kawałki G-Funkowe, które robił producent z Gniezna Camey.
Polecam sprawdzić składanki Polski Rap zakazane piosenki vol od 1 do 4 tam byli chyba wszyscy gracze i składy z lat 90tych Polskiego hip hopu.
Mam rok 2014 i dalej te kawałki dobrze się słucha.
Parę wrzuciłem kiedyś w tym temacie:
http://forum.g-funk.eu/Thread-Polskie-kawalki-G?page=9
[Obrazek: all-seeing-eye-movie-posters.jpg]
Odpowiedz
(24-03-2014, 20:56:44)Lukki napisał(a):  Świetna Grupa, również cenię ich za teksty i brzmienia. Pierwsze Polskie kawałki G-Funkowe, które robił producent z Gniezna Camey.
Polecam sprawdzić składanki Polski Rap zakazane piosenki vol od 1 do 4 tam byli chyba wszyscy gracze i składy z lat 90tych Polskiego hip hopu.
Mam rok 2014 i dalej te kawałki dobrze się słucha.
Parę wrzuciłem kiedyś w tym temacie:
http://forum.g-funk.eu/Thread-Polskie-kawalki-G?page=9

Co prawda to prawda w tamtych czasach było coś w Polsce na podobę "Polskich Białych Czarnuchów Gangsterów" którzy byli zapatrzeni w ten cały Gangsta Rap i chwała im za to. Tylko że niektóre teksty są prze kolorowane jak na nasz "Polski Klimat" u nas nie strzelamy tak często do siebie jak w Compton albo na Bronxie
Odpowiedz
(24-03-2014, 21:59:35)Original Gangster napisał(a):  Co prawda to prawda w tamtych czasach było coś w Polsce na podobę "Polskich Białych czarnyów Gangsterów" którzy byli zapatrzeni w ten cały Gangsta Rap i chwała im za to. Tylko że niektóre teksty są prze kolorowane jak na nasz "Polski Klimat" u nas nie strzelamy tak często do siebie jak w Compton albo na Bronxie

Bo u nas używa się maczety. Big Grin

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości