Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bone Thugs-n-Harmony
[Obrazek: bonethugs.jpg]

Musiałem założyć ten temat. Dla mnie najlepsza grupa, jaka kiedykolwiek istniała.

Skład:
Bizzy Bone (drugi u góry)
Flesh-n-Bone (pierwszy na dole)
Krayzie Bone (drugi na dole)
Layzie Bone (trzeci u góry)
Wish Bone (pierwszy u góry)

Szansę na karierę dał im Eazy, za co mu chwała. W grze są od '93, wtedy nagrali pierwszy album "Faces of Death" (nagrane jeszcze przed Ruthless). Każdy członek oprócz Wisha wydaje też swoje solówki. Ostatnio ponownie się zjednoczyli (kilka lat temu doszło do rozłamu grupy z powodu problemów Bizzy'ego i trafienia Flesha do więzienia) i już za parę miesięcy ma wyjść nowy album.

Klasyki od Bone Thugs-n-Harmony (dla mnie każdy track jest mistrzowski, ale powiedzmy, że to te najbardziej znane):
Thuggish Ruggish Bone
Foe tha Love of $
Tha Crossroads
1st of tha Month
Thug Luv
Change the World
Weed Song
Resurrection (Paper, Paper)

Niedługo się zbiorę i napiszę o nich artykuł na stronę.
Odpowiedz
No marcin napisz napisz Smile Co tu dużo mówić jeden z lepszych składów dla mnie nie są najlepsi ale mam dla nich SZACUN potężny bez kitu!Foe Tha Love Of $! Yeah i Love Benjamin Too hahah Peace All Ya Mutherfuckers!!
[Obrazek: homeoldpic.jpg]
Odpowiedz
Krayzie Bone'a kojarzę z kawałka Chamillionaire - Ridin na pierwszy rzut oka mi się spodobał lecz grupa mniej przypadła mi do gustu
[Obrazek: photo_lil-scrappy_profile.jpg] "Get Some Crunk In Yo System"
Odpowiedz
Bardzo ich lubię . Potrafią szybko i świetnie rapować , jednak czasem ich nie rozumiem (z powodu ich tępa) , dlatego muszę przeczytać lirykę danego kawałka.Najbardziej lubię Bizzy Bone , Layzie Bone i Fish-N-Bone . Najlepsze ich kawałki to The Crossroads i Foe Tha Love Of $ . Pozdrawiam
Odpowiedz
Niesamowite kawałki, jeśli miałbym wybierać to ulubione to Sleepwalkers, Foe Tha Luv of $ i 1st Of Tha Month. Jak dla mnie Layzie i Krayzie przodują w zespole, zamówie sobie nawet Creepin' on Ah Come Up Big Grin
Odpowiedz
Świetna grupa, każdy z nich jest inny i każdego się zajebiście słucha.
Odpowiedz
Wspaniała grupa przez ostatnie dwa tygodnie na okrągło ich słucham Big Grin
Odpowiedz
Ja ich słucham na okrągło przez ostatnie kilka lat, haha.
Odpowiedz
Lubię ich w cholere ,wg mnie najlepszy jest bizzy bone ( mój ulubiony kawałek Thuggish Rugish Bone )
Odpowiedz
Wczoraj na 4funtv ok 23.00 ta nuta leciała eazy-e and bone-BNK ( http://www.youtube.com/watch?v=lXAdbY5S8h4&feature=related ) nie wiedziałem że kiedykolwiek zobaczę kawałek z eazy-m lub bone-sami na polskim kanale
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości