Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bloods & Crips
Jedna z mich ulubionych grup , a co tam jedna z najlepszych grup w historii.
http://www.youtube.com/user/blackpattv - zapraszam na mój kanał
Zapraszam na mój blog o koszykówce , codziennie świeże newsy! zatrzy.bloog.pl
"Nieważne czy jesteś biały czy czarny , bo jesteśmy ludźmi"
Odpowiedz
A mnie ciekawi jak oni rozdzielali wzajemną nienawiść gangów od muzycznej współpracy ;]
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
chyba wcale nie rozdzielali. caly ten projekt wiał na kilometr hipokryzja. niby mial on sluzyc napietnowaniu nienawisci pomiedzy oboma obozami, tymczasem w tych numerach ktore slyszalem non stop leca bluzgi na przeciwny gang, Cripsi sie chwala ze zabijaja Bloodsow, a Czerwoni sie ciesza ze dojebia Niebieskich Tongue i jaki tutaj sens? nie przecze moze i nawet caly projekt broni sie muzycznie ale koncepcja jest do dupy Tongue
Odpowiedz
Cel był taki, żeby "zabijali" się na nagrywkach, a nie w realnym życiu, żeby całą agresję przenieśli na utwory Tongue
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
Zajebiste produkcje...
Klasyka G-Funk'a...
Prawdziwa Gangsterka...
"Bangin On Wax" i "Bangin On Wax 2" miażdżą...
Peace...

P.S.
ale niestety obrażali się nawzajem sami przecież wiecie co to znaczy "Crab 187" i 'Slob 187"

Crab = Crip's
Slob = Blood's
187 = Kod Zabójstwa

ale jednak lepiej walczyć na rymy, a nie na klamki, pięści i noże...
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Jeden z ciekawszych projektów w świecie erape - połączenie na majkach dwóch rywalizujących ze sobą gangów.
Mnóstwo wyzwisk,przechwalania się.Mimo wszystko każdy powinien to przesłuchać.
Ulubione kawałki : Wish You Were Here (chyba jedyny pozytywny kawałekSmile),Piru Love, Every Dog Has His Day, G's & Loc's, Steady Dippin', Time Is Gone Nigga, Bangin' On Wax i Mafia Lane
[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz

Everything Gonna C Alright
Atlantic Dr Hooo Ride
East Side Rip Ridaz
Odpowiedz
'G's & Loc's' - kurde, nie mam pojęcia czemu ten track budzi moją podświadomość, kurde uwielbiam go. xd
Co to samej grupy, to płyty dobre obie, 2ga troszeczkę lepsza.
A co to całego składu to lata zajełoby mi rozróżnienie ich wszystkich, wybrane solówki niektórych członków sprawdziłam (jako DR i NRR też), ale z tego co mi najbardziej w pamięci pozostało to krążek 'young soldierz' ; )
Odpowiedz
dla mnie najlpeszy projekt to Rep Your Set plus filmik do tego
Odpowiedz
Myślałem, że to będą jakieś łeki, a tu proszę nawet z przyjemnością odsłuchałem dwie części Bangin On Wax. Oczywiście, trudno mi powiedzieć, która lepsza, ale według mnie druga. BTW to 94, a każda produkcja z tamtego okresu emitowała zajebistością. Na pierwszym albumie, tego za bardzo nie słychać, poziomy są wyrównane, i obydwa obozy dysponują podobnymi skilsami, ale na drugiej części Lil Hawk' wraz z B - Razy'm "zabijają" wszystkich crabów razem wziętych. Tak się zajarałem, że nawet ogarnę ich solówki, bo mają coś tam na karku.

Odpowiedz