Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Białe T shirty
Witam, sezon tuż tuż pasowało by zamówić kilka białych świeżych tshirtów polecicie coś ??? Osobiście hulam w Dangerous i Hoodboyz ale ta druga ostatnio mnie zawiodła a Dangerous niema dostępnych. Potrzeba dużych z dobrego gatunku.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o typowe hip-hopowe koszulki w dobrej cenie i dobrej jakości to z rzeczy dostępnych w Polsce nic nie przebije Urban Classics: http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2017-urban-classics/5053-tb168-white.html (chociaż widzę, że teraz nie mają rozmiarów większych niż XL dla białych koszulek). Pewnie niedługo zamówią nowe rozmiary, w końcu zaczyna się sezon.
Odpowiedz
Jak wyżej.
http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2017-urban-classics/1633-tb006-white.html
Mi najbardziej ten model przypadł do gustu, chociaż są trochę droższe.
[Obrazek: Dunk-590x3081.jpg]
Odpowiedz
Pro Club >> reszta. Tylko trzeba sprowadzać z US (12 t-shirtów białych 50$ + wysyłka DHL 50$).
Odpowiedz
Ja nie mam zaufania do UrbanCity. Raz kupiłem spodnie, które nie nadawały się do chodzenia po niecałym miesiącu, a drugi raz kupiłem płytę do której miało być dostarczone dodatkowe CD, ale jego nie otrzymałem i wątpię, żebym dostał.
Odpowiedz
(11-04-2013, 11:42:06)Rutran napisał(a):  Pro Club >> reszta. Tylko trzeba sprowadzać z US (12 t-shirtów białych 50$ + wysyłka DHL 50$).

Plus jak Ci się "poszczęści" to jeszcze VAT i cło które mogą sięgać nawet kolejne 50 dolarów.

(11-04-2013, 15:12:50)Bartłej napisał(a):  Ja nie mam zaufania do UrbanCity. Raz kupiłem spodnie, które nie nadawały się do chodzenia po niecałym miesiącu, a drugi raz kupiłem płytę do której miało być dostarczone dodatkowe CD, ale jego nie otrzymałem i wątpię, żebym dostał.

Spodnie trzeba było zwrócić na gwarancję (nie sklep odpowiada za jakość oferowanych towarów przecież, ale producent), a o płytę trzeba było napisać na maila i by Ci pewnie dosłali.
Odpowiedz
Spodnie nie oddałem na gwarancje, bo nieroztropnie wywaliłem potwierdzenie zakupu, to było już dobre kilka lat temu. Co do tego, że nie sklep odpowiada za jakość oferowanych towarów to racja, ale jednak w porządnym sklepie ilość tandetnych towarów powinna być mniejsza niż w sklepie byle jakim. Tzn. jak sprzedawca widzi, że towar jest zły to go nie powinien sprzedawać. Co do płyty to 17 dni temu dostałem maila, że mnie przepraszają i płytę doślą, ale nie otrzymałem jej do tej pory. Może jestem jakimś ewenementem, bo faktycznie ogólnie UrbanCity ma dobrą opinę.
Odpowiedz
Chętnie sprawdziłbym te Pro Club jak je tak Rutran zachwala. Niemasz Rutran jednej sztuki na próbę ??Smile Noszę XXL zwykle ale własnie zamówić z ebaya nieproblem ale nietrafisz w rozmiar i kiszka.

Ps. Gdyby był ktos chętny do zamówienia takich koszulek PRO CLUB z ebaya to chętnie na pół bym wziął. Sam mam 186cm i 93kg więc XXL lub wyżej
Odpowiedz
Mam jedną sztukę (We Da East) i jakość jest jak najbardziej dobra. Z Pro Clubami jest niestety tak, że nie opłaca się ich sprowadzać, już lepiej kupić sobie te Urban Classics, tylko teraz pytanie do użytkowników tych koszulek. Czy są te t-shirty grube i czy otwór na głowę jest mały. Poza tym rozmiarówka Pro Club'a jest znacznie lepsza od tej Urban Classics, np. rozmiar M Pro Club'a to ok. 71 cm długości, zaś Urban Classics są znacznie dłuższe.
Odpowiedz
Nie wie ktoś gdzie można ogarnąć owe zwykłe białe T-shirty za rozsądną cene? Wszystko albo pedalski krój albo niebotyczne ceny...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości