Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battlecat
Nigdy bym nie poznał, że to Battlecat, ale kawałek spoko.
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
przyzwoity bit Smile
Odpowiedz
Nie znam wszystkiego od niego, ale jak usłyszałem produkcje u Domina, czy jego autorskie Gumbo Roots, to normalnie uszy opadają.
Odpowiedz
Moim zdaniem jeden z lepszych producentów. Smile
Wszyscy umrą.
Odpowiedz
Battlecat to jest po prostu maszyna. Zarazem obraźliwym jest nazywanie go maszyną, bo ten człowiek czuje g-funk jak mało kto. Jeden z nielicznych, na których produkcjach trudno się zawieść. "Gumbo roots" to jest produkcja przepiękna i aż żal ściska, że nigdy nie została wydana. Świetne podkłady dla Dana Dane'a, genialne dla Domino i Vontela, bardzo dobre dla Eastsidaz. Jedyny raz, kiedy się na nim zawiodłem, to produkcje na "Knoc's Landin", jakoś do mnie nie przemawiają, ale to i tak nie wyszło. Wink
Odpowiedz
Jak ktoś nie słyszał,to polecam serdecznie
The Gap Band z goscinny udziałem Kurupt'a

Produkcja BC Powda
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
Bardzo przyjemny utwór, niesamowicie jaram się kolaboracjami zachodnich raperów i The Gap Band. Swego czasu wariowałem na punkcie "Funkin Till 2000 Comez" bodajże Snoopa, Quika i The Gap Bandu właśnie, idealnie zachowane proporcje rapu, g-funku i funku.
Odpowiedz
(21-03-2011, 00:29:46)benek187 napisał(a):  Bardzo przyjemny utwór, niesamowicie jaram się kolaboracjami zachodnich raperów i The Gap Band. Swego czasu wariowałem na punkcie "Funkin Till 2000 Comez" bodajże Snoopa, Quika i The Gap Bandu właśnie, idealnie zachowane proporcje rapu, g-funku i funku.

"Funkin Till 2000 Comez" krótki tresciwy album , jednym słowem.

Słyszałeś jakiś numery Battecat'a który rapuje ?
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
Szczerze, to nie pamiętam, aczkolwiek wiem, że są takie numery. Na pewno słyszałem BC Powdę śpiewającego. Smile
Odpowiedz
what really hit me from from Battlecat was Dazzie Dee's Knee Deep. the jazz chords on that vintage electric piano. the round about fonky ass bassline. and slammin drums. talk box just cuttin through with flavor. and Dazzie Dee's flow can fonk out the party!! the piano progressions on Knee Deep are extaordinary! ive tried learning them but damn its a complex enigma of soul. also his work with I Smooth 7 is a forever example of funk laced madness!
Odpowiedz