Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bartłej
Zapraszam do sprawdzenia pierwszego singla z projektu! G-funk to to nie jest, ale sprawdzić można Smile

Odpowiedz
Dobra kooperacja może to nie G-funk ale też luz w nim słyszę! Dobrze leci! Pozdrawiam!
Odpowiedz
Dzięki za opinię, super, że się podoba Big Grin
Odpowiedz
Dzisiaj właśnie miała miejsce premiera mojej płyty B&K PRoject - "Nasze Univerum". G-Funku na nim wgl nie znajdziecie, a pierwszy singiel ("Ucieczka") jest chyba najbardziej luźnym kawałkiem. Mimo to jakby ktos chciał sprawdzić daje info o płycie, a poniżej do sprawdzenia 2 inne kawałki z projektu:

Odpowiedz
gosciu dla dla mnie jestes asłuchalny,moja prywatna opina.
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
Spoko, nie będę sie obrażać przecież. Mam nadzieję, że potem będzie lepiej. Tutaj kilka kawałków ze mną nagranych jeszcze przed wakacjami jakby ktoś chciał sprawdzić (jak coś z g-funkiem nie mają one za wiele wspólnego...):

Odpowiedz
Bartłej Ziomek przesłuchiwałem te wasze kawałki i muszę przyznać że jest całkiem nieźle. Macie swój odmienny styl i to mi się podoba. Peace
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Dzięki wielkie za opinie! Bardzo się cieszę, że utwory przypadły Tobie do gustu Big Grin
Odpowiedz
No pierwsze 2 tracki to bardziej takie rockowe, ale trzeci track już typowo rapowo i fajny track
takie pytanko - nie ma kto Wam zrobić typowego bitu rapowego czy specjalnie dajecie gitarę itp, żeby było trochę bardziej rockowo?
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Gitara jest specjalnie zagrana. Cała sprawa zaczęła się od tego, że miałem z dwoma kumplami zrobić tego typu track, jeden miał rapować, drugi grać na gitarze. Typowo koleżańska sprawa, raczej nie siędzę za bardzo w hard rocku. Potem wyszło na to, że z tamtym gosciem na wokalu nie będziemy jednak tego tracka robić. Jak zaczęlismy pracę nad tym jednym utworem, to z czasem pojawiły się kolejne aż powstała cała płyta Big Grin. W sumie nie można za bardzo nazwać nas zespołem, bo był to bardziej pojedynczny projekt, choć mamy w planach jeszcze jeden utwór Wink. Moze kiedyś cos wiecej nagramy, teraz staram sie trenować flow, zobaczymy co wyjdzie...

PS: Dzięki za zainteresowanie Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości