Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baggy.
(23-11-2011, 22:21:41)Bartłej napisał(a):  Nie znam sie totalnie na modzie, ale nie wydaje mi się, żeby spodnie rurki były kojarzone z środowiskiem hip-hopowym Tongue.

Bartłej owszem są kojarzone , baggy to już nie wizerunek rapera XXI wieku teraz są wypychane przez rurki nosi je większość raperów chociażby Pezet czy Lil Wayne . I nie hejtować mnie ja podaje tylko przykłady i opisuję to zjawisko związane z ubiorem ludzi kojarzonych z kulturą Hip-Hop.
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
Lil wayne to nie raper tylko gwiazda popu Tongue
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
Cytat:Bartłej owszem są kojarzone , baggy to już nie wizerunek rapera XXI wieku teraz są wypychane przez rurki nosi je większość raperów chociażby Pezet czy Lil Wayne . I nie hejtować mnie ja podaje tylko przykłady i opisuję to zjawisko związane z ubiorem ludzi kojarzonych z kulturą Hip-Hop.

Hahaha, niby gdzie ta "większość raperów". Ci co chodzą w rurkach robią flip flop, to wywrotowcy, ale fakt że coś takiego przenika do tej subkultury.
Odpowiedz
Lepiej czuć luz i komfort niż później mieć jajecznice ... Nie przepadam za Rurkami , a Baggy też jakoś mnie nie przyciągają , zostane jednak lekko luzne spodnie , ale nie za luźne Smile
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz
Baggy jak najbardziej ok, ostały mi się z dwie pary nawet ale im jestem starszy to czuje większa potrzebę załozenia czegoś schludnego i eleganckiego bo nie oszukujmy sie, dla siebie możesz czuć się zajebiście w takich ciuchach ale społecznie, nie będziesz powaznie traktowany, chyba, ze Twój świat kończy się na ziomach.
Baggy są spoko jako dodatkowy element w garderobie, to na pewno. No a propos wizerunku w Hip-hopie to na początku chodzono w rurkach więc chrzanić szufladki.
"koolg robi to old schoolowe gówno najlepiej jakby brzmiało jak z lat 80" - HAter From SD
"kool tylko po to wyjechał na wyspy by sobie popijać" - Budryczek
Odpowiedz
Temat, w którym dawno nic nie pisano, więc go odświeżę Wink
Nosi ktoś jeszcze tutaj baggy?
[Obrazek: tumblr_n6woui2r0P1rvfjldo2_400_zpsnna6uwpl.gif]

Odpowiedz
Ja noszę

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
(10-01-2015, 16:35:48)Emkej napisał(a):  Temat, w którym dawno nic nie pisano, więc go odświeżę Wink
Nosi ktoś jeszcze tutaj baggy?

szerokie spodnie zawsze spoko. wojskowe szerokie bojówy w ciekawy kamuflaż albo legendarne baggy jeansy Wink dobre też drechy 3xl Big Grin
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
o dobrze że jest taki temacik. Bo ostatnio szukam po necie baggy. Gdzie kupujecie,jakieś sklepy polecacie?
Odpowiedz
Dresów raczej nie noszę, łażę głównie w jeansach, stare modele Massu, teraz ciężko kupić w sklepach hiphopowych faktycznie duże spodnie. Muszę sobie sprawić wojskowe pory. Podobno Stoprocent nadal robi konkretne baggy.

(10-01-2015, 23:52:45)Krazy Quik napisał(a):  o dobrze że jest taki temacik. Bo ostatnio szukam po necie baggy. Gdzie kupujecie,jakieś sklepy polecacie?

Tak jak patrzę co jakiś czas, to na Urban City czasem są spoko.

http://www.urbancity.pl/p/baggy-191-k

http://www.urbancity.pl/spodnie,baxter_baggy_raw_indigo,5-k-45802-p

Te są nawet fajne, chociaż ja sam bym wolał szersze
[Obrazek: tumblr_n6woui2r0P1rvfjldo2_400_zpsnna6uwpl.gif]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości