Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baggy.
No siemano. Jak tam jest z wami, nosicie sie w bagach plus do tego jakieś zajebiste buciki? Juz są tematy z ubraniem, ale panuje tam lekki chaos i są, że tak powiem już stare.
[Obrazek: lowriderbomblaszsign.png]
Odpowiedz
owszem bujam się w baggach, wygodnie się noszę bo lubię czuć luz =)
[Obrazek: tumblr_m5zpo1Zg4k1r7ej8go1_250.gif]
Odpowiedz
Ja posiadam w swojej szawie 1 baggy z southpola Wink Do nich mam białe nike vandal, bo niestety w chuck'ach nie pośmigam bo spodnie są "nieco" zadługie Big Grin Ale ogólnie lubie czuć taki luz w spodniach i jest mi tak wygodnie Wink
Odpowiedz
ja nosze double knee jak ktoś nie wie co to, to ma poważne zaległości

5!
[Obrazek: iq8x_3c6_u8ubh.png]
Odpowiedz
Osobiście noszę baggy Ruff Ryders i Makaveli. Do tych trochę węższych zakładam trampki, do większych ewentualnie czarno czerwone buty AND1 (swoją drogą mega wygodne obuwie do gry w kosza, polecamWink). Na dniach kupuję kolejne, chyba Karl Kani tym razem, bo spodnie Makaveli nie są tak wysokiej jakości jak można by się spodziewać. Szkoda, bo właśnie te węższe mam pół roku dłużej, dbam o nie w tym samym stopniu, a trzymają się znacznie lepiej niż spodnie firmowane ksywką Paca.
[Obrazek: nunst070.gif]

Odpowiedz
(19-10-2011, 21:17:54)hajzheimer napisał(a):  ja nosze double knee jak ktoś nie wie co to, to ma poważne zaległości

5!

ziom, jak Ci się sprawują te double knee? ile masz wzrostu, czy wyglądają odpowiednio szeroko, czy też bardziej wąsko?
Odpowiedz
nie miałem nigdy baggów na swoim ciele dokładnie to noggach ale ponosił bym ^^
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz
(21-10-2011, 15:44:01)macek180 napisał(a):  
(19-10-2011, 21:17:54)hajzheimer napisał(a):  ja nosze double knee jak ktoś nie wie co to, to ma poważne zaległości

5!

ziom, jak Ci się sprawują te double knee? ile masz wzrostu, czy wyglądają odpowiednio szeroko, czy też bardziej wąsko?

wyglądają aż nadto szeroko, jeżeli zdecydujesz się na zakup to musisz dobrze dobrać rozmiar a akurat Dickies pod tym względem oferuje bardzo duży wybór
Ja i tak zwężałem na dole nogawki bo były zdecydowanie za szerokie i teraz leżą idealnie
mam rozmiar 36/34 i 186cm wzrostu, po zwężeniu nogawki do 22cm leżą idealnie
[Obrazek: iq8x_3c6_u8ubh.png]
Odpowiedz
(21-10-2011, 21:56:13)hajzheimer napisał(a):  
(21-10-2011, 15:44:01)macek180 napisał(a):  

5!

wyglądają aż nadto szeroko, jeżeli zdecydujesz się na zakup to musisz dobrze dobrać rozmiar a akurat Dickies pod tym względem oferuje bardzo duży wybór
Ja i tak zwężałem na dole nogawki bo były zdecydowanie za szerokie i teraz leżą idealnie
mam rozmiar 36/34 i 186cm wzrostu, po zwężeniu nogawki do 22cm leżą idealnie

to spoko, ja mam 185, więc jak będę zamawiał, to ten sam rozmiar.
dzięki za pomoc!
Odpowiedz
Ludzie moda się zmieniła Smile
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości