Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BG Knocc Out & Dresta
moje top 10 Big Grin
wyjefajna płyta
Odpowiedz
(05-06-2010, 20:14:29)Karmel WZSP napisał(a):  sprawdzaj bracie bo warto Big Grin Dużo bitów na tej płycie bardziej podoba mi sie od tych na Chronic lub Doggystyle Smile

O tak, na pewno było warto sprawdzić, ZAJEBISTA PŁYTKA!!! Dzięki za rekomendację
Odpowiedz
Spoko Big Grin Miejmy nadzieje że jak wypuszczą jakiś nowy towar to będzie również dobry jak ten z 1995 roku Tongue
[Obrazek: aaaaaaabv.jpg]
Odpowiedz
Bezapelacyjnie rewelacyjny duet. Obydwaj rewelacyjnie się uzupełniają, tj. niski głos Dresty, a obok wysoki, przypominający głos Eazy'ego głos Knocc Outa. Słucham "real brothas" i nie mogę wyjść z podziwu.
Odpowiedz
Cytat:Obydwaj rewelacyjnie się uzupełniają, tj. niski głos Dresty, a obok wysoki, przypominający głos Eazy'ego głos Knocc Outa.
Dobrze to ująłeś Big Grin
"Real Brothas" - Mistrzostwo
Jak do tej pory nie znalazłem innego albumu na którym podobało by mi się tyle tracków.
Odpowiedz
No rzeczywiście, album zajebisty Smile, bity, głosy... Czekam na ich kolejny album Wink
[Obrazek: 31205_25_12_09_5_31_05.jpeg]
Odpowiedz
Cytat:Czekam na ich kolejny album Wink

Chyba się nie doczekasz Tongue
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Może, ale fajnie by było gdyby nagrali kolejny Wink
[Obrazek: 31205_25_12_09_5_31_05.jpeg]
Odpowiedz
nawet zakładając że już nagrają ten album kolejny, to wątpię by był to g-funk Wink więc nie ma co sie zbytnio jarać
[Obrazek: aaaaaaabv.jpg]
Odpowiedz
A zatkało by gdyby nagrali drugie Real Brothers Tongue (ale się rozmarzyłem Tongue)
Odpowiedz