Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
B-Legit
[Obrazek: 743590_356x237.jpg]

Gracz Z Vallejo, członek The Click i kuzyn E-40. Moim zdaniem posiada jeden z bardziej charakterystycznych głosów w branży. Nie do podrobienia. Rewalacyjny może nie jest ale jaram się, sczególnie The Hemp Museum i Hempin' Ain't Easy z kozackim Rap Star.

- 1995 - Tryin' To Get A Buck
- 1996 - The Hemp Museum
- 1999 - Hempin' Ain't Easy
- 2002 - Hard 2 B-Legit
- 2003 - Word Pimpin'
- 2005 - Block Movement
- 2005 - Purple House President
- 2006 - Hood Hustlin'
- 2006 - Gorilla Grindin
- 2007 - Coast 2 Coast
- 2007 - Throwblock Muzic
[Obrazek: sygnatura2v.jpg]
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=nmwJwQ3o5-Q&feature=related
[Obrazek: sygnatura2v.jpg]
Odpowiedz
Dobry playa, ale w Vallejo są lepsi np. Mac Mall albo Little Bruce. "Hemp Museum" to album wyśmienity, ale pozostałe z jego dyskografii takie sobie, nie słyszałem tylko tych 2 albumów z 07, ale ogólnie to przyjemnie się go słucha.
Odpowiedz
"I'm from the V-A-L-L-E-J-O - Where sellin narcotics is all I know" Big Grin

Jedna z legend Bay Area - najlepiej wypada na kawalkach z E-40. Polecam sprawdzic pierwsze 3 solowki, sa naprawde swietne no i album The Click bo to mega klasyk!
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
B-Legit niemiłosiernie odrzuca mnie swoim głosem Dodgy
Przesłuchałem "The Hemp Museum" i śmiem twierdzić, że jest to dobra płyta, ale w głównej mierze ze względu na bity.

"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
(21-10-2010, 17:59:16)Tobi napisał(a):  B-Legit niemiłosiernie odrzuca mnie swoim głosem Dodgy
Przesłuchałem "The Hemp Museum" i śmiem twierdzić, że jest to dobra płyta, ale w głównej mierze ze względu na bity.

podpisuje sie pod tym, raper ok, hemp museum bomba -tylko ten głos mi nie podchodzi ( lecz co by nie było naprawdę oryginalny)

Odpowiedz
Ja również (nie wiem czemu ale jego głos nie podchodzi mi na równi z głosem Big Syke'a )
Odpowiedz
(25-10-2010, 22:04:56)QbaWestSide napisał(a):  nie wiem czemu ale jego głos nie podchodzi mi na równi z głosem Big Syke'a

heheh mam to samo - obaj mają tak smętny wokal że idzie przy nich zasnąć

[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz

i kawałek z Z-Ro
https://www.facebook.com/video.php?v=10204288083994321&pnref=story

starsze:

Pewnie byłoby tego kilka razy więcej, ale większość jest słaba.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Spoko ten pierwszy track, zresztą jak o dziwo cała płyta,reszta już była dawana tracków już była dawana ma forum.
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości