Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alkohole
Absynt !
Odpowiedz
Kasztefiks zawsze spoko!
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
Na tygodniu piwo (zubr) a na domowki zawsze kupuje zoladkowa de lux a jak hasju nie ma to do biedronki po krajowa za 14 ziko Smile
[Obrazek: 4e_banner_468x60.gif]
Odpowiedz
Hehehe dobry temat pijam wszystko co sponiewiera Big Grin. Ostatnio cytrynóweczka własnej produkcji
Odpowiedz
PIWO PIWO PIWO Big Grin
Nawet lubię takie gówienka dla babek w rodzaju Desperado-Może i siara ale fajny smakSmile
Odpowiedz
w swoim zyciu wypiłem niesamowita mieszanke trunkow świata

obecnie w lodówecce mam zgrzewke leszka,pare desperadosow i chyba duzego tyskiego
a w bareczku co widze po lewej buteleczki jacka danielska,whiskacza szkockiego,szampan,i dwie finki czerwoneSmileSmile

piwa wszystkie lubiepić zmieniać smaki co jakiś czas(przyznam sie ze rozrozniam każdego bronkaSmile....alkochol tak sobie pijam,ale wyłącznie dobry
mety nie spijam

dobry temat
Odpowiedz
Jaram sie lodowka i barkiem xD
[Obrazek: 4e_banner_468x60.gif]
Odpowiedz
Piwo - nie lubie i praktycznie nie pijam. Jedyne dwie marki ktore uznaje to "Desperados" i "Dog In The Fog", od czasu do czasu zapodam sobie wieczorem po jednym na dobry sen.

Wodka - jesli chodzi o czysta o zdecydowanie "Wyborowa". Ze smakowych pije glownie czerwona Finlandie.

Lycha - moj ulubiony alkohol. Glownie "Ballantine's", "Jack Daniels" i Johhnie Walker [czarny, zloty lub niebieski jesli sa fundusze].

Na specjalne okazje zas pije tylko to:

[Obrazek: hennessy.jpg]
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Hahaha Mietek powiem Ci ,że jakoś nie zdziwiłeś mnie tym Hennessey'em Big Grin

Osobiście nigdy nie piłem jakoś nie mam okazji wydawać tej 100 na butelkę może kiedyś dostane ,a jak nie to jeśli będzie kwit to się kupi .

Nie lubię strasznie szampana ,a także nie przepadam za jakimkolwiek winem i tym za 5 i tym za 50.
Odpowiedz
Piwo. Ostatnio często pijam marki mniej popularne, trochę droższe, lecz o wiele smaczniejsze od Tyskich czy innych - Ciechan, Koźlak itp. Rozsmakowałem się tym i niestety, żadne przeciętne piwo mi teraz nie wchodzi:/ Tyskie, Carlsbergi i tym podobne w porównianiu do tych droższych mają przeciętny smak, nie są ani słodkie, ani gorzkie, czyli są nijakie. Jaki macie pogląd na tą sprawę?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości