Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Albumy Które Funkowiec Musi Znać.
Ja proponowałbym zmienić nazwę tematu na 'Albumy godne polecenia z zakresu funku/soulu/R&B' czy coś w tym stylu i wtedy każdy mógłby podzielić się w miarę możliwości swoimi perełkami, ja chętnie posprawdzałbym takie podrzucone przez innych użytkowników albumy i wiem, że takich osób jak ja na forum nie brakuje. Miałoby to wtedy jakąś pozytywną formę a nie taki rozpiździej jak teraz.
[Obrazek: iq8x_3c6_u8ubh.png]
ja tu żadnego rozpizdzieju(to się tak odmienia) nie widzę.
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
To proszę cię wejdź w ten wątek http://forum.g-funk.eu/Thread-Polec-niedocenione-malo-znane-albumy , spójrz jak to powinno wyglądać, przeanalizuj czy widzisz jakąś różnicę i powtórz jeszcze raz to co przed chwilą napisałeś.
[Obrazek: iq8x_3c6_u8ubh.png]
skoro lubicie się trzymać szablonów to podbijmy do Marcina i on to przecież zrobi. dla niego to jest minutka,dwie i gotowe.
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Ten temat to jeden wielki śmietnik. Jak ktoś chce to niech założy sobie temat poprawnie, żeby wszystko było zorganizowane. Ten zamykam i za jakiś czas przenoszę do śmietnika.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości