Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Albumy Które Funkowiec Musi Znać.
Jako że jest tutaj dużo funkowych wyjadaczy i wielu swieżaków którzy z chęcią chcieli by posłuchać Funku ale nie wiedzą od czego zacząć. Dla tej intencji powstał ten temat.
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Jak już zakładasz taki temat to oczekiwałbym żebyś sam od siebie też coś podrzucił bo to póki co nic nie wniosło. No ale inicjatywa dobra.

Luther Vandross - Never Too Much
[Obrazek: iq8x_3c6_u8ubh.png]
zapomniałem ;< .

Cameo - Word Up!

[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Vontel - Vision of a dream
" If I ain't gon' be part of the greatest
I gotta be the greatest myself..."
[Obrazek: g-funk_logo.jpg]

...

To jest temat w dziale funk/soul/R&B i pytanie było o tego typu albumy, a nie o g-funk.
rzeczywiście nie zauważyłem Smile
w takim razie już się poprawiam i piszę, że Grover Washington - Dr. Winelight Smile
" If I ain't gon' be part of the greatest
I gotta be the greatest myself..."
[Obrazek: g-funk_logo.jpg]

Jakby mi się chciało zajrzeć w dyski mojej mamy to bym coś napisał ;D

@ Bartłej: Wiem, że nasze forum jest luźne, ale prosiłbym o nie pisanie takich nic nie wnoszących postów. Tego typu rzeczy można pisać na SB Wink.
Wszyscy umrą.
Roger Troutman - Bridging The Gap ?
[Obrazek: Machiavelli-hourglass-quote.jpg]
(13-11-2011, 18:11:53)SuziEPR napisał(a):  Jakby mi się chciało zajrzeć w dyski mojej mamy to bym coś napisał ;D

Nie rozumiem po co komu takie posty, w takim razie albo zajrzyj w dyski swojej mamy i napisz coś sensownego albo nie pisz nic.

Kool & the Gang - Celebrate!
[Obrazek: iq8x_3c6_u8ubh.png]
Ten temat jest bezsensu. " Albumy Które Funkowiec Musi Znać " FUNK albo masz albo nie , tyle

chcesz zebym fanty tu wrzucił,a Ty nic od siebie nie dajesz?

nic za friko .

[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości