Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Album vs Album
Oba albumy są kozackie godne polecenia!

Ciezko wybrac ale na You Gottus Fuxxed Up było wiecej trackow ktore mi sie wkręcaly

OG Sinister Mobbin 4 Life vs G-Mo Ballin' 4 Life
Odpowiedz
Jak dla mnie G-Mo zdecydowanie lepszy,jakość Sinister mnie aż tak nie podjarał.

Big Mello - Wegonefunkwichamind vs Mr. Sandman - The World Is A Cemetery
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Najlepsza płytka w dyskografi Mello,ktora wypełniona jest kozackim g-funkowym klimatem zdecydowanie wygrywa
, The World Is A Cemetery-tez jest zajebistym materialem z kilkoma G-trackami,ale ma pare numerów słabszych przez co jest ,mniej rowna

VS Productions Presents "Playground" & "The Playtime" vs Cartelsons "Drugstore Music" & "Solo But Not Alone"
Odpowiedz
Wiadomo, że VS. Słucham tych albumów regularnie, a Cartelsons, pomimo że też spoko, znacznie rzadziej.

XL Middleton - Big China Mack vs XL Middleton - Drunken Evening Pt. 2 The Refill
Odpowiedz
Drunken już dość dawno słuchałem i jakoś wielkiego wrażenia na mnie nie zrobił,za to Big China Mack, ma kilka niezłych tracków,no klimat gangsta do mnie bardziej przemawia

MC Eiht ‎– N' My Neighborhood vs MC Eiht ‎– Section 8
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Dobre porownanie obie płytki lubie i daje im po 9 jezeli chodzi o dyskografie mc eihta,jednak wybieram "section 8" wydaje mi sie ze jest na niej wiecej trackow ktorymi sie jaram,

Foesum - G Funk Shun vs Foesum - Cali Life
Odpowiedz