Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Album vs Album
Short Dog za takie numry jak , tytułowy Cocktales , Sample The funk , Top Down i wiele innych. Pimpin Shit!

Jayo Felony - Take A Ride vs Havoc & Prodeje - Truez Neva Stop
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
take a ride, jayo ma lepsze teksty do tego praktycznie kazdy utwor z tego albumu > truez neva stop
dubee - aka sugawolf vs e-40 - in a major way
Odpowiedz
In A Major Way bo to klasyk.
AllFrumTha I - AllFrumTha I vs. The Comrads - The Comrads
[Obrazek: 067436.jpg]
Odpowiedz
The Comrads! płytka od A do Z Jest Bandziorem! ale Allfrumtha I tez bardzo dobra pozycja ale Gangsta i K-Mac nagrali lepszy materiał.

Young Murder Squad - How We Livin' vs Mel - Low - It's a B.G Thang ( Life Of A Youngster )
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
przesłuchałem płytki i ciężko było , jednak z minimalnym wskazaniem na Young Murder Squad za zajebiszczy spokojny klimat płyty - chodź obydwie płytki raczej o delikatnym brzmieniu , kawałek To tha G - MIAZGA Big Grin polecam

G' Len - Woop Woop vs MC Eiht Featuring CMW - We Come Strapped
Odpowiedz
Mc Eiht "We Come Strapped" zajebisty klimat, najlepsza solówka Eiht'a moim zdaniem

Bloodz 'N' Cripz "Bangin On Wax 2" vs. Above The Law "Black Mafia Life"
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Bangin On Wax 2 ,jak dla mnie lepsze produkcje niż na BML

DFC - Things in tha Hood vs. Top Authority - Somethin' To Blaze To
Odpowiedz
zmusiłeś mnie budryczek do ściągnięcia tych albumów , przesłuchałem kilkakrotnie oba -
moim zdaniem Top Authority - Somethin' To Blaze To -bezapelacyjnie , Somethin To Blaze Tvoio ( my nigga Big Grin) i vocies dla mnie najlepsze , chodź cały album zajebiszczy, polecam przesłuchac dobra płyta z '93 roku

G' Len - Woop Woop VS Fo' Clips Eclipse - Just Be Thankful
Odpowiedz
Just Be Thankful, ale Woop Woop tez bardzo lubie Tongue

Big Mello - Wegonefunkwichamind
vs
5150 - Crazy Has Struck Again
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
Zdecydowanie Wegonefunkwichamind,album z Rap-A-Lot to i jeszcze zajebiste produkcje od Crazyego C.

A.M.W. - The Real Mobb vs. Seagram - Reality Check.
Odpowiedz