Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Album vs Album
Proponuję nową grę forumową polega ona na podaniu dwóch albumów G-funkowych następna osoba wybiera jego zdaniem lepszy z uzasadnieniem i daje swoje kolejne typy (albumy mogą się powtarzać byle nie dochodziło do sytuacji , powtarzania się par albumów ). Ja zacznę :

Snoop Doggy Dogg "Doggstyle" vs Dr Dre "Chronic"
Odpowiedz
The Chronic, ponieważ jest więcej gości i każdy z nich jest w swojej życiowej formie.

The Twinz - Conversation vs Foesum - Perfection
Odpowiedz
.....zabijcie mnie że popsułem zabawę ale te albumy to wg mnie 2 najlepsze albumy w historii - uznajmy je jakoo remis i lećmy dalej-

Vontel - Vision Of A Dream- B-Legit - The Hemp Museum
Odpowiedz
Hemp Museum ponieważ dobrzy goście (E-40, Kurupt, C-Bo, Little Bruce, Celly Cel) dobre produkcje (Mike Mosley, Studio Ton) i fajna okładka.

DMG & Daddy V - It's Just A Ghetto Thang vs Daz Dillinger - Retaliation, Revenge And Get Back.
[Obrazek: 067436.jpg]
Odpowiedz
Daz Dilinger - Za przekozackie produkcje starą nawijke Daza i za mega wałek In California.

Foesum "Perfection" vs Watts Gangstas "The Real"
Odpowiedz
Foesum "Perfection" za jedną z najgenialniejszych płyt w historii rapu , totalnie wyluzowana płytka i perfekcyjnie dopracowana w koncu Perfection Big Grin

Lil 1/2 Dead - Steel On A Mission vs Tha Dogg Pound - Dogg Food
Odpowiedz
Dogg Food - lepsze teksty i nawijka [glownie dzieki Kurupt'owi], lepsze 'koncepcje' kawalkow, mistrzowskie skity + cala otoczka ktora towarzyszyla wydaniu tego albumu. Co do bitow to nie bede sie wypowiadal ktore lepsze bo kazdy ma inny gust. Mi bardziej wchodza te z Dogg Food'a z uwagi na to ze lubie mocniejsze rzeczy z jakims dobrym pianinem itp a takich perelek akurat na tej plycie nie brakuje [m.in. mistrzowskie Doggz Day Afternoon] Smile

Nutt-So - The Betrayal vs E-A-Ski - Earthquake
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Nutt-So - The Betrayal vs E-A-Ski - Earthquake
o stary zapodałes bombe wybieram e-a-s-ki poniewaz jest tam kozacki klimat west coastu świetne podkłady nawijka gangsterka pełna gęmba (to chyba bootleg czy jakos nie??)

nutt-so to klasyk w swoim klimacie ale przegrywa bo słuchałem słabej jakości(orginał miażdzy..._)

K-Dee-Ass, Gas Or Cash vs Mad CJ Mac True Game
Odpowiedz
Zdecydowanie K-Dee-Ass, Gas Or Cash - wyluzowana płytka w spokojniejszym klimacie - taki g funk własnie uwielbiam, prawie każdy kawałek jest zajebiszczy

B.G. Knocc Out & Dresta - Real Brothas vs 2ND II None - Classic 220
Odpowiedz
Real Brothas - jak dla mnie ma duzo lepsze bity i bardziej charakterystyczne kawalki, ktore zapadaja w pamiec np. DPG Killa..

King T - Thy Kingdom Come vs. Battlecat - Gumbo Roots
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz