Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Air Jordan 13 Retro French Blue Flint Grey
Od jakiegoś czasu poluje na te buty ale niestety na ebayu chodzą grubo ponad tysiąc złotych...
znalazłem na stronce takiej o to http://www.vppos.com/jordan-13-c-7.html
za niecałe 100 dolców.... to jakaś chińska podróba czy co? może ktoś wie gdzie można dorwać je w PL?
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
Kompletnie nie znam się na takich butach, ale jeśli coś kosztuje gdzieś 1000 zł a w innym miejscu 300 zł, to prawdopodobnie jest to podróbka. To jest chińska domena, a tego typu artykuły z Chin to na 100% musi być podróbka, bo wątpię żeby normalnie mogli sprzedawać prosto z oryginalnej fabryki takie buty w tak niskiej cenie.
Odpowiedz
Podróba - oryginalne Jordany chodzą najniżej za 130$. Wiem, bo kupuję i kolekcjonuję te buty od 12 roku życia. Chińskie podróby łatwo rozpoznać, bo oprócz tego że na YouTube masz masę filmików na ten temat to jeszcze często modele od skośnookich oferują przeróżną kolorystykę, nawet taką która nigdy oficjalnie nie wyszła :p

"Trzynastki" to jedne z najbardziej chodliwych modeli, ale czasem idzie dostać w przystępnej cenie na Allegro, szczególnie jeśli sklep robi akurat wyprzedaż. Zależy też jaki masz rozmiar, bo to ma znaczenie przy cenie. Sam kupowałem niecałe 2 lata temu parę biało-czerwonych "trzynastek" za 295zł bo to były ostatnie 2 sztuki i to w dużej rozmiarówce (noszę 48,5). Im większa stopa tym taniej, przynajmniej jeśli chodzi o Polskę.

Nie wiem w jakim mieście mieszkasz, ale polecam przejście się po sklepach Nike'a i polowanie na ostatnie pary w dużych rozmiarach - sam kupiłem parę modeli Jordana (IX, XIII, XVI) za śmieszne siano (199zł) Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
właśnie ja mam 6 numerów mniejszy rozmiar hehe ale wątpie czy ten akurat model w tym stylu french blue bedze gdzieś w sklepach u nas na wsi (opole), czerwone były ale mi sie nie podobają... niebieskie wyglądają kosiorsko...

na tej stronie są oryginały czy też podjebki? http://www.shoes36.com/Cheap-air-jordan-shoes-air-jordan-13-c-38_79.html
Odpowiedz
Też fejki - każde buty zamawiane ze strony, która oferuje "cheap Jordan shoes" to chińskie podróby Smile

Niebieskie trzynastki były chyba niedawno na Allegro z tego co pamiętam i to w całkiem przyzwoitej cenie (koło 300zł za niskie i 350zł za normalne) - mogę tobie powiedzieć jako weteran chodzenia w Jordanach, że naprawdę polecam uzbierać sobie sianko i kupić sobie oryginały. Cena może i jest trochę wysoka ale obuwie Jordana jest jednym z najtrwalszych na rynku - każdy model wytrzymał u mnie co najmniej 3 lata pomimo intensywnej gry w kosza i noszenia ich na co dzień a w moich jordanowskich miodówach chodzę już 9 zimę z rzędu i nadal sprawują się wyśmienicie, mimo że kosztowały mnie w 2004 roku 550zł Smile

Polecam też "dziewiątki", również bardzo wytrzymałe - a co do chińskich podróbek to stanowczo odradzam. Kupiłem jedną sztukę niedostępnego u nas modelu 3 lata temu typowo do chodzenia i nie wytrzymały nawet roku. Są bardzo kiepsko uszyte i szwy puszczają już przy pierwszym lepszym rozciągnięciu buta, także jest to zwyczajne wyrzucenie siana w błoto nawet jeśli uda się tobie sprowadzić je do polski bo generalnie każda przesyłka z chin zawierająca markowe obuwie jest automatycznie zatrzymywana na urzędzie celnym - wiem co mówię, bo parę razy mi się zdarzyło tam być przy zamawianiu fejków dla znajomych, którym też żal było hajsu na orginałki i uwierz mi, więcej z tym kłopotów niż pożytku Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
dziękówka... śmigam w jordanach od jakiegoś czasu... mam z dziewięć par ale teraz bardzo chce dostać te 13 i 14 grey... więc bede czekał na jakąś okazje a na boku jakieś sianko odkładał na te dwa modele... hehe też miałem przeboje z celnikami jak zamawiałem z chin dla koleżanki trzy pary najków... śledztwo było długie które miało ustalić czy buty są oryginalne ale po dwóch miesiącach dostałem pismo od nike że buty są w porządku i po ponad dwóch miesiącach przekazali mi paczke...
Odpowiedz
Uznałem że nie będę zakładał kolejnego tematu o Jordanach, a więc chodzi o jedynki za niecałe 350zł. Sprzedawca zapewnia że 100% oryginał, jednak nie chciał bym się przejechać. Jak myślicie mogą to być podróbki ( wiem że trudno wywnioskować po tych zdjęciach, może po cenie chociaż ) ? Kolorystyka jak na stronie Nike, ale zdjęcia mogą być przecież stamtąd. http://allegro.pl/nowosc-2013-nike-air-jordan-1-mid-classic-r-44-i3212943623.html
Odpowiedz
Ja zdecydowanie jestem za 3 Jordana black cementy najwygodniejszy shoes ever I Jordany ankle pork lykac w Dzien premiere pozniej juz Srogo placisz remat mi dobrze znany Smile
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
(04-03-2013, 21:51:00)Mietek23 napisał(a):  Podróba - oryginalne Jordany chodzą najniżej za 130$. Wiem, bo kupuję i kolekcjonuję te buty od 12 roku życia. Chińskie podróby łatwo rozpoznać, bo oprócz tego że na YouTube masz masę filmików na ten temat to jeszcze często modele od skośnookich oferują przeróżną kolorystykę, nawet taką która nigdy oficjalnie nie wyszła :p

"Trzynastki" to jedne z najbardziej chodliwych modeli, ale czasem idzie dostać w przystępnej cenie na Allegro, szczególnie jeśli sklep robi akurat wyprzedaż. Zależy też jaki masz rozmiar, bo to ma znaczenie przy cenie. Sam kupowałem niecałe 2 lata temu parę biało-czerwonych "trzynastek" za 295zł bo to były ostatnie 2 sztuki i to w dużej rozmiarówce (noszę 48,5). Im większa stopa tym taniej, przynajmniej jeśli chodzi o Polskę.

Nie wiem w jakim mieście mieszkasz, ale polecam przejście się po sklepach Nike'a i polowanie na ostatnie pary w dużych rozmiarach - sam kupiłem parę modeli Jordana (IX, XIII, XVI) za śmieszne siano (199zł) Smile

Mietas pochwal się kolekcją !
Odpowiedz
Nie chcę zakładać specjalnie nowego tematu, jak myślicie to nie żadne podróby: http://allegro.pl/buty-nike-air-flight-showup2-488103-roz-45-okazja-i3904779012.html ?
[Obrazek: uo602_Fabolous.gif][Obrazek: tumblr_ml9iseM0e01s3ojtko1_500.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości