Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AZ
Anthony Cruz (urodzony 9 marca 1972 roku w Brownsville, Brooklyn, Nowy Jork) znany jako AZ i The Visualiza jest amerykańskim raperem. Jego matka jest Afroamerykanką, a ojciec pochodzi z Dominikany. Był członkiem grupy The Firm.

AZ po raz pierwszy uzyskał rozgłos pojawiając się w utworze Nasa "Life's A Bitch".

Albumy:
Doe or Die (1995)
Pieces of a Man (1998)
9 Lives (2001)
Aziatic (2002)
A.W.O.L. (2005)
The Format (2006)
Undeniable (2008)
Legendary (2009)

Inne albumy:

The Firm: The Album (1997)
S.O.S.A. (Save Our Streets AZ) (2000)
Decade 1994–2004 (2004)
Final Call (The Lost Tapes) (2008)

Oficjalne mixtape'y:

The Memphis Sessions: The Remix-Tape (2007)
Niggaz 4 Life (2008)
Odpowiedz
Lubię go, ma bardzo dobre flow, słucha się go przyjemnie. Za najlepsze płytki uważam The Format (tytułowy kawałek zna chyba każdy) i A.W.O.L.
[Obrazek: bdnpc6.png]
Odpowiedz
B.Dobry raper flow podobne do Kadafiego , The Format kawałek mega w końcu bit od Premiera.
Odpowiedz
Jak dla mnie, jeden z bardziej niedocenionych raperów zza oceanu. Chyba właśnie za sprawą bitów, które nie zawsze szły w parze z jego skillsami. Cały wspomniany wyżej "The Format" to absolutne mistrzostwo i przykład na to iż:

- dj Premier to absolutny kozak w swojej dziedzinie Big Grin
- AZ mógłby bardziej być rozpoznawalny, bo jak dla mnie ma potencjał na miarę chociażby M.O.P.

przed Formatem albumy całkiem przyzwoite, po Formacie również, chociaż już nie "czułem" tego jak wcześniej, trochę takie pitolenie na siłę
...a przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pizda kraju...
Odpowiedz
Skillami nie wiele ustępuje bardziej rozpoznawalnemu koledze Nas'owi moim zdaniem. The Format i Do or Die dwa najlepsze albumy w jego dorobku, a kawałek mo' money, mo murder naprawde niesamowity!
Odpowiedz
w "Life's A Bitch" zjadl gospodarza kawalka, swietne plytki. jego debiut - bardzo dobra plytka, czesto tez slucham: 9 Lives i A.W.O.L. pozatym uwielbiam plytke The Firm - swietny dla mnie material, nie wiem czemu tak niedoceniony.
Odpowiedz
Chyba najbardziej niedoceniony raper jakiego znam Sad A szkoda, bo mimo, że więcej słucham Nasa to jednak EjZiego uważam za lepszego. Ma przede wszystkim mistrzowskie flow, zamiata na każdym bicie, zdecydowanie największa jego zaleta. Głos i teksty również. Największy minus to bity, które nie zawsze mi pasują... Ostatnia płytka mierna, zdecydowanie najbardziej lubię "9 Lives" a z utworów to boskie "Never Change".
[Obrazek: 23kagsg.png]
Odpowiedz
Anthony Cruz świetny, BARDZO niedoceniany raper. The Format świetna płyta, takie kawałki jak "I'm The Truth" czy tytułowy "The Format" na długo zostają w pamięci Big Grin
Hip and Hop is more than music
Hip is the knowledge,Hop is the movement!
Odpowiedz
bedzie druga czesc Doe or Die - narazie wiadomo ze za produkcje maja odpowaidac min: Pete Rock, Buckwild, RZA cz L.E.S. - nowy ''Sugar Hill'' ciekawe - plytka gdzies w polowie roku niby ma wyjsc - zobaczymy co nagra
Odpowiedz
Taki dobry raper a tak mało wpisów w temat. <olaboga> Dla mnie Elita East Coast
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości