Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3x Krazy
Grupa pochodząca z Oakland w Kalifornii,do grupy należą Keak Da Sneak,B.A. i Agerman,grupa debiutuje albumem Sick-O wydanym w 1995 roku,dwa lata póżniej wydają jak dla mnie najlepszy album pod tytułem Stackin Chips,w 1999 roku wydają trzeci album pod nazwą Immortalized,rok póżniej wydają dwa albumy w jednym roku 3x 4 Life i Real Talk 2000,w 2001 roku wydają album pod tytułem Best Of 3x Krazy vol.2,dwa lata póżniej wydają krążek pod tytułem FlowaMatic9,w 2006 roku wydali jak dotąd ostatni album Stackin Chips - (Real Talk) Smile
Odpowiedz
Świetna grupa, Keak Da Sneak tutaj miażdży nawijką, najbardziej lubie ich pierwsze EP z niesamowitym tytułowym kawalkiem ze swietnym featem Seagrama i Lil Gangsta P. Pozostałe płyty też dobre, ale to już nie to samo Smile
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
Nawet dobra grupa, dobre bity, flow jako takie, a Keak Da Sneak to ma ten głos, hehe ;]
Mi najbardziej spodobałą się piosenka "Keep It On The Real", świetny bit.
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Sic-O jak dla mnie miazga. 3 świetnych raperów jednak najbardziej przypadli mi do gustu Agerman i B.A.
Odpowiedz
Jakoś nie dawno ukazał się na necie nowy album 3x Krazy,brzmi on ''For Your Mind'',na albumie znajdziemy takich gości jak Too Short,Yukmouth,Suga T,Harm czy Father Dom.
Odpowiedz
Dobry album, klimat G-Funkowy. Ogólnie polecam, bo jak na 2011 rok to jest super. Najgorszy kawałek to, jak dla mnie, "Eastside". Szkoda, że utwór z Father Dom'em dosyć średni Smile
"I got what you want
I got what you need
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Jestem w trakcie przesłuchiwania i muszę przyznać, że zapowiada się całkiem obiecująco, dobre bity, dobre nawijki = )
[Obrazek: tumblr_m5zpo1Zg4k1r7ej8go1_250.gif]
Odpowiedz
Tutaj możecie posłuchać snippetów, jak nie chcecie sprawdzać (pobierać) w ciemno Smile
"I got what you want
I got what you need
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Keak Da Sneak zapowiada nowy album od 3x Krazy,który ma się ukazać w 2012 roku,znając życie to album będzie miał hyphy brzmienie.

Odpowiedz
Kozacka grupa jaram się nimi "hit the gas" kozacka piszczała Smile
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości