Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2pac
Massywny - nikt się ni pluł bo wszyscy wiedzieli,że w temacie o Biggim returN ma rację.
Odpowiedz
A po drugie to pisz, że WG. Ciebie jest on najlepszym raperem, chociaż jest to kompletną bzdurą.
[Obrazek: 25342121676169146086.png]
Odpowiedz
Tak samo dla mnie bzdurą jest lubienie Jay'a Z, który jest gówniany ;s są różne gusta, ja uważam tak Ty inaczej, zapewne kiedyś moje poglądy będą inne, ale póki co to jest moje zdanie i go nie zmienie.
"...Thank God The Gangsta's back..."
Odpowiedz
Niech sobie będzie bzdurą, ale ja Jay'a nie uważam za najlepszego chociaż napewno jest jednym z najlepszych żyjących raperów.
[Obrazek: 25342121676169146086.png]
Odpowiedz
Trzeba rozróżniać słowa NAJLEPSZY i ULUBIONY oraz obiektywizm od subiektywizmu. Ja bardzo lubię AEOM, mam do niej sentyment, ale tak naprawdę nie jest najlepsza. Na tym właśnie polega obiektywna ocena.
Odpowiedz
dla mnie najlepszą płytą 2Paca jest Me Against The World a także słabo doceniona Thug Life.
Odpowiedz
jak dla mnie nie ma i nie bedzie lepszego rapera na świecie . Byl tak zajebiscie madry . czytalem o nim ksiazki i mam nawet w orginale na chacie .
Odpowiedz
Moim zdaniem tytul "The Most Influential Rapper In History" ktory bez watpienia nalezy do 'Paca jest duzo wazniejszy od jakiegos tam GOAT ktory nie powinnien byc przypisywany do nikogo... tyle w tym temacie.
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
The Don Killuminati-The 7 Day Theory Mistrzowski album Klasyk Nad klasykami !!!!!!! Dla mnie Pac był zajebistym Raperem jego teksty były mistrzowski koleś nie rymował o byle hujstwie tylko poruszał ważne sprawy w swoich kawałkach był zajebiście mądry i utalentowany , mój ulubiony traczek Paca hmmmmmm I'm Gettin' Money
[Obrazek: homeoldpic.jpg]
Odpowiedz
2pac jest dla mnie pod jednym względem niesamowity mianowicie w tak krótkim czasie nagrał masę tracków chyba ponad 800.
Odpowiedz