Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2pac
Może tak, dlaczego uważasz, że to jego najlepszy krążek? Patrząc obiektywnie?
[Obrazek: 25342121676169146086.png]
Odpowiedz
Bo najbardziej mi wpada w ucho i trafia w mój gust
[Obrazek: sygnatura2v.jpg]
Odpowiedz
No to chyba, że dla Ciebie. Musiałem źle zrozumieć Tongue
Odpowiedz
no dla mnie tylko dla mnie Wink
[Obrazek: sygnatura2v.jpg]
Odpowiedz
Najlepszy. Mistrzowskie teksty, chyba najlepsze w rapie
"...Thank God The Gangsta's back..."
Odpowiedz
(21-03-2009, 18:44:28)COP_KILLA napisał(a):  "All Eyez On Me" - możecie się ze mną nie zgadzać,ale dla mnie ten album jest prze ch*jowy,na próżno tam dla mnie szukać świetnych kawałków,a jedyny kawałek z tej płyty jaki trzyma poziom to "Life Goes On".Dla mnie album zasługuje co najwyżej na ocenę - 2-3/10 ale to moje zdanie,nie musicie się ze mną zgadzać więc Peace all ya brothas.
No ja sie nie zgadzam. Big Grin A już zwłaszcza z tym, że tylko jeden kawałek trzyma tam poziom. ;O Toż ta płyta to jedna z najlepszych dwupłytówek jakie wyszły. 2 of Amerikaz Most Wanted, Ambitionz Az a Ridah, All About You, Only God Can Judge Me, Can't C Me, mam dalej wymieniać? Bity rozpierdalają, 2Pac też nawija bardzo konkretnie.
Dla mnie to jest jego najlepsza płyta, dopiero za nią umieściłbym "The Don Killuminati The 7 Day Theory" i "Me Against The World". No ale każdy ma inny gust.
[Obrazek: bdnpc6.png]
Odpowiedz
Dwupłytówek dużo nie było, co do Massywnego, najlepszy to on napewno nie jest, jest dobry ale nic więcej :| Jest wiele dużo lepszych od 2Paca raperów.
Odpowiedz
2Pac nie był, że tak powiem wybitnym raperem, oczywiście swój poziom trzymał, ale po śmierci zrobił się taki jego kult, jest przeceniany, ci jego wielcy psychofani, którzy na każdym kroku krzyczą "pieprzyć Biggie'go". Ale miał w sobie tą charyzmę i dar ciągnięcia za sobą rzeszy słuchaczy, może dlatego że w prosty sposób nawijał o problemach społeczeństwa. Ja osobiście lubie muzykę Tupaca moją ulubioną płytą jest "Me Against The World" i mistrzowski kawałek "Fuck The World". Co do "All Eyez On Me" nie jest o tyle hujowa co przeceniana, jest najbardziej komercyjnym wydawnictwem przez co najbardziej chwytliwym. Można usłyszeć tam parę znakomitych tracków ale bez przesady. Lepiej by było zebrać najlepsze tracki z dwóch płyt i skleić w jedną - wtedy album trzymałby bardzo wysoki poziom. Następny album wydany pod ksywką Makaveli jest jego najlepszym, wzniósł się najwyższy poziom liryczny w swojej karierze i aż szkoda że zginął bo gdyby się tak dalej rozwijał to kto wie...
Odpowiedz
(21-03-2009, 22:16:44)returN napisał(a):  Dwupłytówek dużo nie było, co do Massywnego, najlepszy to on napewno nie jest, jest dobry ale nic więcej :| Jest wiele dużo lepszych od 2Paca raperów.

Według mnie najlepszy, kurwa Ty napisałeś tak o Biggim i ktoś się pluł? -.-
"...Thank God The Gangsta's back..."
Odpowiedz
Teksty na AEOM są gówniane, choć dosyć lubie tą płyte. Co do 2paca to bardzo dobry raper, jeden z moich ulubionych. Dobre flow, lirycznie czasami niesamowity. Najlepsza płytka oczywiście 7 days theory.
Odpowiedz