Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2nd II None

dobry chill
mają sporo dobrych g-funkowych tracków
Odpowiedz
dobry skład ale bez Quik'a na pokładzie to penisowo im idzie...to on nadawał ich albumom własciwego brzmienia (no nie w calosci napewno ale jakis wplyw mial)
nie wiem dlaczego ale najbardziej podchodzi mi debiut-to pewnie za sprawą Quika który pokazał zajebista klase
ostatnio na wałku Up in the club Dreamza jakiegos udzielil sie KK-jak dla mnie porażka
[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz
2nd II None - Jeden z moich ulubionych składów. Pierwszy krążek jakoś średniawy jak dla mnie, ale drugi już naprawdę dobry. Bootleg "The Shit" też mi się podoba. Polecam całą ich dyskografię Smile

2nd II None ft. AMG - Let The Rhythm Take You
2nd II None ft. DJ Quik & AMG - Up N Da Club
2nd II None ft. Mausberg - Make Em Understand
2nd II None ft. DJ Quik - Nuthin Has Changed
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Jaram sie bez dwóch słów Smile Od lat katuje The Dogg N' Me i tak samo mną buja jak po sprawdzeniu go pierwszy raz Smile Bootleg nie bootleg ale materiał konkretny jak dla mnie Wink
Odpowiedz
Co do "The Dogg N' Me" to ten sam podkład (przy lekkich modyfikacjach) 2nd II None użyło na Classic 220 w "Y?"
Odpowiedz
Sprawdziłam gości, (dopiero ? xd) i się jaram xd
Zajebiści są, wieją Quikiem, dosyć przyjemny rap ; )
W sumie to sama nie wiem, który album mi się bardziej podobał, dosyć wyrównane są, ale postawię na debiut. ; )
Odpowiedz
w 2003 wyszedł materiał The Compton Blockz na którym głownie udzielaja się oni oraz Kam, Hi-C, Suga Free czy Mausberg
oraz w 2006 Mr.Quiks Hidden Stash na ktorym są jakieś niewydane kawałki o.g. version
Odpowiedz
The Compton Blockz jak ktos ma to na sprzedaz to zaplace naprawde niezla kaske za to Big GrinBig Grin
Odpowiedz
Wiadomo co siedzieje z Gangsta D? Bo KK jest jeszcze aktywny muzycznie (pojawił się na m.in. The Book Of David).
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Ostatnio go słyszałem na albumie 2nd II None - Tha Kollektive. Później nigdzie. Przed wydaniem Book of David o KK też nie było słychać hehe.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości