Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2nd II None
Grupa pochodząca z Compton w Kaliforni w której skład wchodzi KK i Gangsta D.Grupa jest typem robiąca P Funk albo G Funk kto jak uważa.Najbardziej znanymi osobami z jakimi współpracował zespół sa min. DJ Quik,AMG,Playa Hamm,HI-C,Suga Free i Mausberg.Pierwszą płytą zespołu jest krążek o tytule 2nd II None który został wydany w 1991 roku,produkcją na płycie zajął się DJ Quik,teledyskami z tej płyty są Be True To Yourself,Let The Rhythm Take You i If You Want It,po trzech latach wydają drugi album zatytułowany The Shit gdzie wydają jeden teledysk Didn't Mean To Turn You On,dla mnie ten album jest najlepszy w ich dyskografii,po pięciu latach wydają jak dotąd ostatni album pod tytułem Classic 220 gdzie wydają teledysk do kawałka Up 'N Da Club gdzie gościnnie występują DJ Quik i AMG,przez swoją kariere występowali często na albumach DJ Quika,HI-C czy AMG

[Obrazek: new39.jpg]
Odpowiedz
Jeden z moich ulubionych składów. Często nie za bardzo leżą mi te albumy z początku lat 90. (90, 91), ale ich debiut naprawdę mi się podoba i to chyba głównie dzięki Quikowi. The Shit wyciekło dopiero w 2008 roku z tego co wiem, to jest niewydany album z Death Row. Mi bardziej się podoba Classic 220.

Obaj mają świetne flow i oryginalne głosy. Lubię zarówno ich albumy jak i gościnne występy.
Odpowiedz
(23-06-2009, 13:19:56)Marcin napisał(a):  Jeden z moich ulubionych składów. Często nie za bardzo leżą mi te albumy z początku lat 90. (90, 91), ale ich debiut naprawdę mi się podoba i to chyba głównie dzięki Quikowi. The Shit wyciekło dopiero w 2008 roku z tego co wiem, to jest niewydany album z Death Row. Mi bardziej się podoba Classic 220.

Obaj mają świetne flow i oryginalne głosy. Lubię zarówno ich albumy jak i gościnne występy.

Masz racje - "Tha Shit" to bootleg ktory byl prywatnie sprzedawany w 2008 roku. Gosc nabyl ten material od samego Quika i postanowil odpsrzedac wersje z lekkimi tagami.. Faktycznie, obie plyty ktore sprzedawal [2nd II None - Tha Shit i DJ Quik - The Death Row Sessions] to niewydany material z Death Row ale nie mozna tego materialu traktowac jako prawdziwy album poniewaz nie wiadomo do konca jakie kawalki mialy trafic na ich debiut w Death Row oraz jaka miala byc faktyczna nazwa albumu..
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Tak wycieklo ale material byl nagrywany w 1994 roku a zostal wydany wlasnie w 2008
Odpowiedz
(23-06-2009, 14:06:56)Budryczek napisał(a):  Tak wycieklo ale material byl nagrywany w 1994 roku a zostal wydany wlasnie w 2008

"Zostal wydany" to troche za duze slowa - fakt, material pochodzi z 94 roku ale nie powinnien byc uwzgledniany w oficjalnej dyskografii 2nd II None..
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Bardzo fajna grupa, jedna z moich ulubionych. Szkoda że mają beef z Dj Quikiem i nie pojawili się na jego kolaboracyjnym albumie z Kuruptem wydanym w tym roku bo podejrzewam że dzięki nim ten album brzmiałby bardziej G-Funkowo.
Odpowiedz
http://www.g-funk.eu/2nd-ii-none/

Artykuł o 2nd II None autorstwa YabCo z uzupełnieniami ode mnie. Jak ktoś jeszcze coś chciałby dodać do artykułu to dajcie znać.
Odpowiedz
A o co poszlo z DJ Quikiem ? ze ich zdissowal,ale chyba nie tylko ich ale tez HI-C i AMG
Odpowiedz
Dokładnie nie wiadomo. Coś słyszałem, że to oni pierwsi go zaatakowali.
Odpowiedz
Co sądzicie o Tha Kollektive? Kilka tracków jest w porządku, ale generalnie czuć, że brakuje tutaj Quika. 2nd II None bez podkładów Quika to zupełnie inny duet.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości