Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22och w pogoni za czyms okraglym | Piłka nożna
Nie sprzeda ,ale fakt faktem klub ma już 20 lat to coś znaczy ,a nie jak inne z rąk do rąk.
Odpowiedz
dzis znow mamy maraton z meczami reprezentacji hahahahahahha oczywiscie nie naszej hahahahha a wlasnie podano, ze na mecz w srode sprzedali 2,5 tys biletow tylko hahahaha i nasz wspanialy prezes powiedzial ze to jakis huligani namawiaja do bojkotu meczu i prawdziwi kibice powinni - powodzenia panie lato ahhahahah
Odpowiedz
ahahhaha no to mamy maly pogrom na wyspach: Chelsea po dupie z Villa Big Grin, Liverpool tez z Sunderlandem, za to Tottenham do przodu - robi sie ciekawie ahhahahha, a dzis jeszcze 2 mecze do obejrzenia: Realu i Barcelony z Valencia
Odpowiedz
Man City sprzedał Dunna do Aston Villi przed sezonem ,a koleś strzela bramkę co mecz prawie i to jest jeszcze środkowym obrońcą. Czekam na Seria A dziś ,wczoraj Inter rozniósł Genoe 5;0 ,ale na szczęście Juve remis
Odpowiedz
przez jebany liverpool stracilem 2.500 klocka u bukmacherow
wczorajszy kupon:
inter 2
arsenal 1
machester u 1
tottenham 2
liverpool 2 !!!!!!
real 1
valencia 1x
bayern 2
werder 1
marsylia 2
ajax 1
psv 1
jak tu sie nie wkurwic

jestem z leka juz uzalezniony Smile miesiecznie trace grosze typu 200-300 zł w weekondow gram średnio do przodu jak wejdzie mam 1.500 +/- miesiecznie na drobne wydatkiSmile
na dziś
manch city 2
psg x2
monaco 1
villareal x2
atletico x2
fenerbahce 2
milan 1
galatasaray 1
za 15
548 zł
najwieksze sianko jakie trafiłem jakies rok temu 4 klockiSmile
opłaca sie znasz sie na temacie trafiszSmile
Odpowiedz
City Ci nie wejdzie zobaczyszBig Grin
Odpowiedz
Ja obstawiam na expektcie w internecie (wpłacasz przelew i grasz Big Grin). Nie obstawiam piłki nożnej bo mimo co najtrudniejsza jest do obstawiania. Często puszczam hokej albo kosz, głównie NBA mimo, że mówi się że jest nie przewidywalny Big Grin Najwięcej trafiłem 150 zł za 5 w ...skokach narciarskich xd
Hip and Hop is more than music
Hip is the knowledge,Hop is the movement!
Odpowiedz
Najsu trafil tylko remisik City z Wigan, ale wsumie do przeiwdzenia ze nie beda mieli latwo jak wczensiej Chelsea poleglo z Wigan, Villareal tez dalo dupy, i ten Milan cos mi sie zdaje ze lekko nie bedzie mimo ze graja u siebie ahhaha no i niespodzianka Auxerre wygralo z Bordeaux cos zyrondystom ostatnio nie idzie
Odpowiedz
kupon w pizdeczke poszedłSmile
Odpowiedz
no to bylo pare niespodzianke w LM, cholera a ja w robocie musialem byc Confused
Milan dal rade Realowi - wsumie to zapowiadali ze koncertruja sie tylko na LM w Mediolanie ale wierzyc mi sie nie chcialo po tym jak widzialem jak grali w lidze a tu niezle chlopaki odprawili z kwitkiem gwiazdeczki z Madrytu Tongue, Barca przegrala - mialem przeczucie, ze moze byc niespodzianka - zreszta kazda dobry klub z europy zachodniej daje dupy z zespolami z rosji czy ukrainy, Liverpool druga porazka Big Grin, Sevilla komplecik punktow i Bordeaux odprawilo Bayern - oj ciekawie sie robi ciekawie Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości