Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22och w pogoni za czyms okraglym | Piłka nożna
temacik tylko o pilce noznej Big Grin, refleksje na temat meczy, rozgrywek wszelakich lig, ktore ogladacie, sledzicie.........

po drugim dniu zmagan w LM jestem Angry bo madryt rozjechal marsylie, ale barca wczoraj wygrala do tego liverpool przegral Big Grin i inter zremisowalem - wiec nie jest zle. w weekend zanosi sie na to ze bedzie kilka ciekawych spotkan
w anglii: chealse - liverpool
w hiszpanii: real - sevilla
Odpowiedz
Kocham Chelsea i nienawidzę Barcelony, w sumie tyle w temacie piłki. Wyniki od kilku lat śledzę na bieżąco, lige mistrzów oglądam co 2 tygodnie, lubię ten sport, ale mimo wszystko wole kosza.
Hip and Hop is more than music
Hip is the knowledge,Hop is the movement!
Odpowiedz
Kiedyś to wielki fan piłki nożnej grałem interesowałem się tym i w ogóle mecze itp. Teraz brak na to czasu chociaż lubię dalej grać ,ale sledze Milan jak sobie poczyna i Korona. Czekam na grand derby i na spotkanie LM Realu z Milanem
Odpowiedz
na Milam to nie ma co liczyc w tym sezonie, lekko po pizdzie dostaja od wszystkich i watpie zeby byli nawet w pierwszej 8 na koniec sezonu w lidze
ja akurat uwielbiam barcelona - i tak jest od wielu lat, a nie jak teraz wiekszosc od kiedy odnosi sukcesy tylko zaczelem ja ogladac kiedy jeszcze grali w niej Kluivert, Rivaldo, Overmarsa czy Petit
dzisiaj ManUnited z Sunderlandem mam nadzieje ze Czarne Koty troche narobia strachu Fergusonowi
Odpowiedz
w weekend kilka ciekawych wynikow padlo: real po dupie z sevilla dostal, manchester ledwo zremisowal z sunderlandem, liverpool przegral z chelsea, we francji mistrz tez pobity - przegrali z saint-etienne. teraz przerwa na reprezenatcje i oczywiscie nasi tez beda grali z super trenerem Majewskim hahahahahah
Odpowiedz
od zawsze duma kataloni barca zawsze im kibicuje
sezon 2009 jest niezwykle ciekawy (ogladam meczyki na cyfrze)
liga angielska 5-6 druzyn do tytułu świetny poziom
liga hiszpanskabarca,krolewsy......może sevillaa.........powalczy co dalej zobaczymy
włoska inter,juve...........(co sie dzieje z milanem i ronaldinho)
temat o piłce a ja czekam ze sportu na dalszy ciag rozgrywek ligowych
walka gołota-adamek
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
za 3 tygodnie rusza hej hej tu nba
na 1000%% pierwszy meczyk sezonu w HD jaki pokaża bedzie cleveland-boston Smile
Odpowiedz
jak to co sie dzieje z Milanem, popatrz sobie na sklad, ronaldinho juz moim zdnaiem swoje najlepsze lata ma za soba niesetety- chcialbym sie mylic, za czasow barcy byl najlepszy i nie mial rownych sobie. Gattuso, Pirlo, Zambrotta tez juz chyba powoli ich czas mija, glownym czynnikiem tez jest jednak oddanie Kaki bo on trzymal gre - rozgrywal, kierowal gra zespolu i byl bardzo mocnym punktem, bo jak nie szlo druzynie to potrafil zajebac taka bramke z niczego albo podac komus 1 na 1 z bramkarzem i Mialan jakos sie ratowal a teraz kto tam ma go zastapic ???
Odpowiedz
ciekawe czy ronaldinho pojedzie na mundial i tak uwielbiam typa i mam nadzieje ze jeszcze pokaże klase ma 29 latSmile,tak samo gryby ronaldo chciałbym zeby pojechał
ciekawe bedą eliminacje argentyna i portugalia walcza(brak messiego,teveza,aguero,ronaldo szkoda by bylo)
milan zrobił max lipne transfery(przeciez mają pokazny kapital) za kake dwoch pomocników tzreba było,dobrego do napadu do pato i było by si
niedługo zaczne obstawiac u bukmacherow za grube siankoko milan,atletico,villareal.bayern........wiadomka czemu...
Odpowiedz
Milan miał trochę problemy finansowe po tym kryzysie, niestety to nie są tylko błędy transferowe ,a całego sztabu szkoleniowego zacząwszy od trenera. Ten sezon będzie należeć do Chelsea bo mogą wystawić 2 równe składy i genialnego trenera. CZEKAMY NA EN BI EJ
Odpowiedz
niestety glowny blad polegal na tym ze opierali zespol na doswiadczonych zawodnikach, ktrzy teraz sie wypalili a nastepcow nie ma. oczywiscie duza wina Berlusconiego - ktory sie wpierdalal w sklad i inne rzeczy, a teraz umywa rece i chce sprzedac milan jakiemus albanczykowi
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości