Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
100s

Odbił kompletnie. Teraz jest wokalistą.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Ten track jest akurat bardzo dobry, chociaż z rapem byłby o wiele lepszy. Kossisko/100s ma kozacki wokal, niezależnie od tego czy rapuje czy śpiewa.
Odpowiedz
Niby potrafi się w tym odnaleźć, ale jakoś to do mnie nie trafia. Jeśli to zapowiedź czegoś nowego, to pewnie całość będzie w takim klimacie. New wave, soft rock, pop.
Tak czy inaczej, dziwny ruch.

Cytat:"This was one of the first songs I wrote when I decided I was ready to let people in and see who I really am," Kossisko told FADER in an email. "I love how dark the song is. I am very inspired by new wave. I love Sisters of Mercy and Billy Idol. I like goth kinky shit like that. I think the song is about the fact that sometimes we end up becoming different people in moments of anger, sadness, fear or passion you know? Acting out of character but in these moments it's your love for a person that is making you act this way, you love them more than yourself."
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Jeśli odszedł całkiem od rapu to szkoda. Ale kawałek zajebisty wręcz, lubię jego wokal.
[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz

Big GrinBig GrinBig Grin
[Obrazek: ?imw=637&imh=358&ima=fit...erbox=true]
Odpowiedz
Muzę robi dobrą,ale czy każdy kto robi fajną muzę musi być homo? Big Grin

Kossisko x Felix Snow - Hard

Odpowiedz
Zajebisty ten kawałek "Hard." Z tych co wcześniej wrzuciłeś "Own Me" też kozackie. Jak dla mnie jak najbardziej odnajduje się w tym nowym stylu, nie odstaje to jakością od jego rapu. Muszę sobie przesłuchać to jego EP "Red White N Cruel."
Odpowiedz
Ostatnio trafiłem na Kossisko, kilka jego tracków z ostatnich miesięcy.

I ciekawy cover Jacksona 

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości